فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما در روزهای پایانی هفته

کانال تلگرام دمادم
جهت خواندن و پیگیری اخبار منتخب روز ایران و جهان به کانال تلگرام دمادم بپیوندید.
فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما در روزهای پایانی هفته

خبرگزاری آریا-برنامه و زمان پخش فیلم های سینمایی، تلویزیونی و پویانمایی شبکة های سیما در روزهای پایانی این اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، فیلم های سینمایی، تلویزیونی و پویانمایی «ذهن خاموش»، « فرار»،  «من بتی نیستم»، «بابا بزرگ آهنی»، «فرزند ماه»، «بچه رو بگیر»، «همیشه آغاز»، «دنیای جدید»، «کلید ازدواج»، «اپراتور»، «گمشده در تایلند»، «چراغ های قرمز»، «بندر آور»، «ریو 2»، «گربه آوازه خوان»، «شوق زندگی»، «به پانچ خوش آمدید»، «دنیای کامل»، «مخمصه»، «سرمینا»، «الله مزار»، «هاچیپو»، «آستریکس گالی»، «مولان1»، «یک تکه نان»، «پاسخ ناعادلانه»، «رقص شیطان»، «تحول»، «من، تو و ما» و «اصلاح داستان زندگی» پنج شنبه و جمعه 23 و 24 دی از شبکه های سیما روی آنتن می رود.
شبکه یک سیما:
فیلم تلویزیونی «ذهن خاموش»، به کارگردانی «مهرداد خوشبخت»، پنج شنبه ساعت 22 و 15 دقیقه
فیلم تلویزیونی «فرار» به کارگردانی «رضا صافی»، جمعه ساعت 16
-----------------

شبکه دو سیما:
فیلم سینمایی «من بتی نیستم»، به کارگردانی «جین پیر آرمیس»، پنج شنبه ساعت 8
فیلم سینمایی «بابا بزرگ آهنی» به کارگردانی «شینوبو یاگوچی»، جمعه ساعت 8
فیلم سینمایی «فرزند ماه» به کارگردانی «دلفاین گلیز»، جمعه ساعت 15 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی «بچه رو بگیر» به کارگردانی «فرانک کوراسی»، جمعه ساعت 23
---------------------

شبکه سه سیما:
فیلم تلویزیونی «همیشه آغاز» به کارگردانی «احمد شادکامی»، پنج شنبه ساعت 10
فیلم سینمایی «دنیای جدید» به کارگردانی «هوون جانگ پارک»، پنج شنبه ساعت 24
فیلم تلویزیونی «کلید ازدواج» به کارگردانی «داود مولقی»، جمعه ساعت 10
فیلم سینمایی «اپراتور» به کارگردانی «آماریا اولسون» و «اوبین اولسون»، جمعه ساعت 14 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی «گمشده در تایلند» به کارگردانی «زهنگ ایکسو»، جمعه ساعت 19
-----------------------

شبکه چهار سیما:
فیلم سینمایی «چراغ های قرمز» به کارگردانی «رودریگو کورتس»، پنج شنبه ساعت 20 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی «بندر آور» به کارگردانی «آکی کوریسماکی»، جمعه ساعت 21 و 30 دقیقه
--------------------

شبکه پنج سیما:
پویانمایی سینمایی «ریو2» به کارگردانی «کارلوس سالدانها»، پنج شنبه ساعت 13 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی «گربه آوازه خوان» به کارگردانی «کامپوزیا پرتوی»، جمعه ساعت 9
فیلم سینمایی «شوق زندگی» به کارگردانی «رابرت هارمون»، جمعه ساعت 13 و 30 دقیقه
فیلم سینمایی «به پانچ خوش آمدید» به کارگردانی «ایران کروی»، جمعه ساعت 20 و 30 دقیقه
---------------------

شبکه تماشا:
فیلم سینمایی «دنیای کامل» به کارگردانی «کلینت ایستوود»، پنج شنبه ساعت 20
فیلم سینمایی «مخمصه» به کارگردانی «مایکل مان»، جمعه ساعت 20
---------------------

شبکه شما:
فیلم تلویزیونی «سر مینا» به کارگردانی «اصغر دهقان»، پنج شنبه ساعت 23
فیلم تلویزیونی «الله مزار» به کارگردانی «محمد باقری نیکو »، جمعه ساعت 13 و 30 دقیقه
------------------------

شبکه کودک:
پویانمایی سینمایی «هاچیپو» به کارگردانی «اولریک کنیش»، پنج شنبه ساعت 19 و 30 دقیقه
پویانمایی سینمایی «آستریکس گالی» به کارگردانی «رنه گوچینی» و «آلبرت اودرزو»، جمعه  ساعت 19 و30 دقیقه
-------------------------

شبکـه امید:
پویانمایی سینمایی «مولان1» به کارگردانی «تونی بنکرافت» و «باری کوک» جمعه ساعت 19 و 30 دقیقه
-----------------------

شبکه افق:
فیلم سینمایی «یک تکه نان» به کارگردانی «کمال تبریزی»، جمعه ساعت 20 و 30 دقیقه
------------------

شبکه نمایش:
فیلم های سینمایی و تلویزیونی «پاسخ ناعادلانه»، «رقص شیطان» و «تحول» پنج شنبه ساعت 11، 17 و 15 دقیقه و 21 از شبکه نمایش روی آنتن می رود.

فیلم های سینمایی و تلویزیونی «من، تو و ما» و «اصلاح داستان زندگی» جمعه ساعت 17 و 15 دقیقه و 21 از شبکه نمایش پخش می شود.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰

  • اشتراک‌گذاری در تلگرام
  • اشتراک‌گذاری در کلوب
  • اشتراک‌گذاری در گوگل پلاس
  • اشتراک‌گذاری در بالاترین
  • اشتراک‌گذاری در لینکداین
  • اشتراک‌گذاری در استامبل‌آپون
  • چاپ خبر
  • کپی لینک خبر