پربازدیدترین اخبار خبرگزاری ایران خبر

کشف اولین جسد از دل آوار پلاسکو

با تلاش امدادگران اولین جسد از دل آوار ساختمان پلاسکو بیرون کشیده شد به گزارش ایران خبر،جسد یکی از آتش نشانان از دل آوار ساختمان پلاسکو بیرون کشیده شد. این اولین پیکری است که از دل آوار ساختمان پلاسکو بعد از 40 ساعت بیرون کشیده شده است.

احتمال زنده بودن ۴ نفر زیر آوار پلاسكو

۰
۰

عملیات آواربرداری در ویرانه های ساختمان پلاسکوی تهران که روز پنجشنبه در پی آتش سوزی فروریخت ادامه دارد . نیمه شب شنبه دستگاه های زنده یاب نشانه هایی از زنده بودن 4 نفر ارسال کردند.

پیدا شدن کپسول هوای یک آتش‌نشان هنگام آواربرداری

تیم آواربرداری ساختمان پلاسکو کپسول هوای یکی از آتش نشانان را پیدا کردند. به گزارش ایران خبر، دقایقی قبل کپسول‌ یکی از آتش‌نشانان محبوس شده در زیر آوار در هنگام آواربرداری پیدا شد. همچنان تلاش بی‌وقفه آتش‌نشانان، نیروهای امدادی و عملیاتی برای آواربرداری ادامه دارد.  

دولت ترامپ؛ کابینه سفیدپوست‌های میلیاردر

۰
۰

ترامپ در حالی از روز جمعه رسما کار خود را به عنوان رئیس جمهور آمریکا آغاز کرد که مردان سفیدپوست ثروتمند سهم اصلی را در کابینه وی دارند. به گزارش ایران خبر، «دونالد ترامپ» پیروز انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا ساعاتی پیش، پس از ادای سوگند رسما قدرت را «باراک اوباما» تحویل ...

زلزله ۴.۳ ریشتری کازرون را لرزاند

کازرون در استان فارس ساعت ۲:۲۸ نیمه شب شنبه با زمین لرزه ۴.۳ ریشتری لرزید . به گزارش ایران خبر، شهر کازرون در استان فارس امشب در فاصله چند دقیقه دو بار لرزید . زلزله اول ساعت ۲:۲۸ دقیقه به شدت ۴.۳ ریشتر در عمق ۱۲ کیلومتری زمین رخ داد و زلزله دوم ۱۲ دقیقه بعد در ساعت ۲:۴۰ احساس شد.شدت زلزله دوم ...

پیدا شدن پیکر دومین آتش‌نشان از زیر آوار

پیکر دومین آتش نشان از زیر آوار ساختمان پلاسکو پیدا شد. به گزارش ایران خبر، لحظاتی قبل پیکر دومین آتش نشان حادثه ساختمان پلاسکو از زیر آوار پیدا شد.  تلاش برای پیدا کردن اجساد سایر جانباختگان ادامه دارد.

درخواست پلیس راهور از همسایگان پلاسکو

رییس پلیس راهور ناجا که درمحل ویرانه های ساختمان پلاسکو حضور دارد از شهروندانی که محل کارشان در اطراف محل حادثه است در خواست کرد صبح شنبه برای حضور در محل کار از خودروهای شخصی استفاده نکنند.