جدیدترین اخبار خبرگزاری ای استخدام

کانون آگهی و تبلیغات راه رشد در قم به ۵ نفر کارشناس فروش خانم با سابقه کار و مجرب نیازمند ... نوشته استخدام کانون آگهی و تبلیغات راه رشد در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

شرکت صنایع شیمیایی آریز رنگ در قم جهت تکمیل کادر اداری خود به نیروهای خانم با شرایط زیر نیازمند است. ... نوشته استخدام شرکت صنایع شیمیایی آریز رنگ در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

شرکت سی ان جی سیلندر سراج خوی در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود از واجدین شرایط در آذربایجان غربی دعوت ... نوشته استخدام برقکارآشنا به انواع PLC درشرکت سراج خوی درآذربایجان غربی اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک نفر آقا لیسانس برق یا الکترونیک ترجیحا آشنا به سیم و کابل در آزمایشگاه کنترل کیفیت در شهر ... نوشته استخدام لیسانس برق یا الکترونیک در شهر قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

یک شرکت معتبر بازرگانی در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود از واجدین شرایط در تهران دعوت به همکاری می نماید. عنوان ... نوشته استخدام منشی خانم مسلط به آفیس،فتوشاپ دریک شرکت معتبر اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به تعدادی نیروی ماهر و نیمه ماهر جهت کار در نجاری در قم نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن ... نوشته استخدام نیروی ماهر و نیمه ماهر جهت کار نجاری – قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک نفر منشی در آژانس تبلیغاتی جاذبه هنر در قم نیازمندیم. حقوق ثابت + مزایا متقاضیان واجد شرایط میتوانند ... نوشته استخدام منشی – آژانس تبلیغات جاذبه هنر در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک نیروی آقا جهت کارهای خدماتی در موسسه فرهنگی هنری آرین در قم نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره ... نوشته استخدام نیروی خدماتی در موسسه فرهنگی هنری آرین در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به ۲ نفر طراح خانم ( گرافیست ) در آژانس تبلیغاتی جاذبه هنر در قم نیازمندیم. حقوق ثابت + مزایا ... نوشته استخدام آژانس تبلیغاتی جاذبه هنر در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

شرکت نوین ایلیا صنعت نماینده باسلر آلمان و فعال در زمینه پردازش تصویر و ساخت تجهیزات کنترل کیفی جهت تکمیل ... نوشته استخدام نوین ایلیا اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به ۲ نفر بازاریاب خانم با فن بیان عالی در آژانس تبلیغاتی جاذبه هنر در قم نیازمندیم. حقوق ثابت + ... نوشته استخدام بازاریاب در آژانس تبلیغاتی جاذبه هنر در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

شرکت نسیم گندم زار البرز جهت بخش فروش نهاده های کشاورزی به یک کارشناس مهندس کشاورزی (خانم) در استان البرز ... نوشته استخدام کارشناس فروش (رشته کشاورزی)در شرکت نسیم گندم زار البرز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک نیروی ماهر برای کار در تعویض روغنی در قم نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس ... نوشته استخدام نیرو برای کار در تعویض روغنی در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک همکار خانم مسلط به کامپیوتر و آشنا به برنامه ورد با حقوق ۳۰۰ هزار تومان در قم نیازمندیم. ... نوشته استخدام همکار مسلط به کامپیوتر در شهر قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

مجتمع پذیرایی تشریفات غدیر در قم به یک دفتردار آشنا به امور حسابداری و دارای روابط عمومی بالا و با ... نوشته استخدام دفتردار در مجتمع پذیرایی تشریفات غدیر در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک حسابدار مجرب خانم یا آقا جهت کار در دفتر فروش با روابط عمومی بالا در قم نیازمندیم.متقاضیان واجد ... نوشته استخدام حسابدار مجرب با روابط عمومی بالا در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به حسابدار با تجربه و سابقه کار آشنا به سیستم حسابداری شایگان در یک شرکت فعال در زمینه طیور در ... نوشته استخدام حسابدار در شرکت فعال در زمینه طیور در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک صندوقدار خانم با روابط عمومی بالا ترجیحا با سابقه کاری در قم نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره ... نوشته استخدام صندوقدار خانم با روابط عمومی بالا در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به تعدادی نیروی بازاریاب در شرکت پخش کالا در شیراز ینازمندیم. ساعت تماس ۱۰ الی ۱۳متقاضیان واجد شرایط میتوانند با ... نوشته استخدام بازاریاب در شرکت پخش کالا در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به نیروی ساده و نیروی مجرب در آبمیوه بستنی احمد در قم نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر ... نوشته استخدام نیروی ساده و مجرب در آبمیوه بستنی احمد-قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به تعدادی نیروی کار خانم و آقا به صورت ۱۲ ساعته در شیفت روز در قم نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند ... نوشته استخدام تعدادی نیروی کار خانم و آقا در قم اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به برقکار صنعتی با حداقل ۲ سال سابقه کار در کارخانجات در یک شرکت فعال در زمینه طیور در شیراز ... نوشته استخدام برقکار صنعتی – یک شرکت فعال در زمینه طیور در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به تکنسین فنی با حداقل ۲ سال سابقه کار در زمینه سیستم های سرمایشی و گرمایشی در کارخانجات در یک ... نوشته استخدام تکنسین فنی – شرکت فعال در زمینه طیور در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به ۱ نفر کارشناس فروش و بازاریابی با مدرک فوق دیپلم به بالا و آشنا با کامپیوتر و زبان انگلیسی ... نوشته استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در شهر شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به انباردار با حداقل ۲ سال سابقه کار مرتبط در یک شرکت فعال در زمینه طیور در شیراز نیازمندیم. تماس ... نوشته استخدام انباردار در یک شرکت فعال در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

شرکت اعتمادسازان در راستای تکمیل کادر اداری خود از واجدین شرایط زیر در اصفهان دعوت به همکاری می نماید.  عنوان ... نوشته استخدام محقق و پژوهشگر خانم (رشته کامپیوتر و زبان) در اصفهان اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به نگهبان با حداقل ۲ سال سابقه کار در کارخانجات در یک شرکت فعال در زمینه طیور در شیراز نیازمندیم. ... نوشته استخدام نگهبان در یک شرکت فعال در زمینه طیور در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

گروه هنری ابریشم در شیراز به ادیتور عکس و عکاس نیازمند استمتقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس ... نوشته استخدام گروه هنری ابریشم در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به کارپرداز با حداقل ۲ سال سابقه کار در کارخانجات در یک شرکت فعال در زمینه طیور در شیراز نیازمندیم. ... نوشته استخدام کارپرداز جهت کار در شهر شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

یک شرکت معتبر بازرگانی در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود با شرایط زیر در تهران استخدام می نماید. عنوان شغلی ... نوشته استخدام توسعه دهنده وب اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک طراح معماری خانم مسلط به نرم افزارهای اتوکد ، ۳DMAX ، V-RAY ، فتوشاپ و آفیس جهت کار ... نوشته استخدام طراح معماری خانم – شهر شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک نفر صندوقدار ترجیحا خانم جهت کار در بیرون بر اکبر جوجه در شهر شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند ... نوشته استخدام صندوقدار جهت کار در بیرون بر در شهرشیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

یک پروژه معتبر فولادی در تهران به مسئول دفتر مدیرعامل آقا با ۳۰ سال سن دارای تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ... نوشته استخدام مسئول دفتر مدیرعامل جهت یک پروژه معتبر فولادی اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به دو منشی آشنا به کامپیوتر آقا ترجیحا لیسانس با فن بیان خوب و با حقوق عالی در شیراز نیازمندیم. ... نوشته استخدام منشی آشنا به کامپیوتر در شهر شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک فروشنده خانم در پوشاک زنانه سفیر در شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل ... نوشته استخدام فروشنده در پوشاک زنانه سفیر در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به یک نفر آقا فوق دیپلم الکتروتکنیک جهت کار در کارگاه برق صنعتی در شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با ... نوشته استخدام فوق دیپلم الکتروتکنیک در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

شرکت تژه آفتاب فعال در زمینه واردات و عرضه محصولات ساختمانی از جمله لمینت و کاغذ دیواری و در راستای ... نوشته استخدام کارشناس آی تی در شرکت تژه آفتاب در تهران اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به ۱ نفر نگهبان شیفت شب جهت کار در مجتمع اقامتی ۲۲ بهمن در شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با ... نوشته استخدام نگهبان در مجتمع اقامتی ۲۲ بهمن در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به منشی آقا جهت شیفت صبح جهت کار در تاکسی بهمن در شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن ... نوشته استخدام منشی جهت کار در تاکسی بهمن در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.

به تعدادی راننده با خودروی دوگانه سوز جهت کار در تاکسی بهمن در شیراز نیازمندیم.متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره ... نوشته استخدام راننده – تاکسی بهمن در شیراز اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.