جدیدترین اخبار وبسایت تگ

۰
۰
تصویری - ۸ ساعت پیش

در هلند تحقیقات زیادی از سال 2015 در زمینه استخدام عقاب ها صورت گرفته و نتایج این تحقیقات نشان می دهد که این شیوه بهترین راه برای ساقط کردن پهپادهای غیرمجاز نوشته شکار پهپاد با عقاب در کشورهایی مانند هلند | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۸ ساعت پیش

و به یاد داشته باشید گرگ خوب است. این دختر تا به چهار توله گرگ رشد کرده است. پس از 4 سال، آنها دوباره در طبیعت ملاقات کرد. نوشته ملاقات دختری با ۴ گرگ در طبیعت پس از ۴ سال | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۸ ساعت پیش

یک تیم شکارچی که برای تفریح! حیوانات را شکار می کنند این بار به سراغ یک شیر آفریقایی نگون بخت رفته اند.جالب اینجاست که با لاشه شیر عکس یادگاری می گیرند. نوشته شکار شیر نر با تیر و کمان | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
اجتماعی - ۸ ساعت پیش

مشکل دو قلو داشتن؛ این ویدیو بامزه مشکل بچه های دوقلو داشتن را نشان می دهد که پدرشان برای لباس پوشیدن چه مشکلاتی دارد. این ویدیو جالب را حتما ببینید. نوشته مشکل دوقلو داشتن | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۸ ساعت پیش

مواد لازم : آرد ۱ لیوان شکر ۱ قاشق غذاخوری کره ۱۱۰ گرم آب ۱ لیوان نمک یک چهارم قاشق چایخوری تخم مرغ ۳ عدد پودر دارچین ۱ ق چ شکر یک دوم لیوان روش تهیه :۱ قاشق غذاخوری شکر ، کره ، آب و نمک را داخل  قابلمه بریزید و روی حرارت زیاد قرار دهید ، پس از اینکه به جوش آمد حرارت را کم کنید و آرد را به مواد ...

۰
۰
تصویری - ۸ ساعت پیش

جشن سده از جشن های مهم زرتشتیان از نمای آسمان یزد جشن سَده، یکی از جشن های ایرانی و زرتشتیان، است که در آغاز شامگاه دهم بهمن ماه یعنی آبان روز از بهمن ماه برگزار می شود. آیین ها: در دهمین روز یا آبان روز از بهمن ماه با افروختن هیزمی که مردمان، از پگاه بر بام خانه […] نوشته جشن سده از جشن های ...

۰
۰
تصویری - ۹ ساعت پیش

فیلمی هیجان انگیز از چرخ سواری خطرناک در ارتفاع را مشاهده نمایید. نوشته هیجان و خطر؛ چرخ سواری در ارتفاع | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۹ ساعت پیش

در این فیلم لحظات رعب آور حمله سگ ها به انسان ها را مشاهده نمایید. نوشته حمله خطرناک سگ ها | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۹ ساعت پیش

تمام سیستم های به کار رفته در پارکینگ فرودگاه ابوظبی به صورت مکانیزه عمل می کنند. نوشته پارکینگ مکانیزه فرودگاه ابوظبی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۹ ساعت پیش

در این فیلم فرار خودرو از دست راننده در بزرگراهی در سوئيس را مشاهده نمایید که راننده به دنبال خودرو می دود تا شاید بتواند آنرا کنترل کند. نوشته فرار خودرو از دست راننده در بزرگراهی در سوئیس | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۹ ساعت پیش

در این فیلم لحظه نجات گنجشک این پرنده کوچک از یخ زدن با دمیدن نفس گرم را مشاهده نمایید. نوشته لحظه نجات پرنده کوچک از یخ زدن با دمیدن نفس گرم | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۹ ساعت پیش

یک شرکت آلمانی زمین این نیروگاه را به مبلغ ۱٫۵ میلیون یورو خرید و آن را به یک مرکز تفریحی و شهر بازی تبدیل کرد. این شهر بازی به یکی از مناطق گردشگری آلمان نوشته برج خنک کننده نیروگاه هسته ای شهر بازی شد | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۹ ساعت پیش

در این فیلم جالب و دیدنی؛ شکار آلپاکا توسط شیر کوهی را مشاهده نمایید. نوشته شکار آلپاکا توسط شیر کوهی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۹ ساعت پیش

فیلم دیدنی از شکار مار پیتون غول پیکر توسط پلنگ ها را اینجا در سایت تگ مشاهده نمایید. نوشته فیلم دیدنی از شکار مار پیتون غول پیکر توسط پلنگ ها اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۰ ساعت پیش

صدای شلیک پدافند ضد هوایی در مرکز شهر تهران شنیده شده است. شلیک ها به سمت یک پهپاد در آسمان در منطقه پرواز ممنوع تهران صورت گرفته است. نوشته شی نورانی دیده شده در منطقه ممنوعه تهران؛ ثانیه ٢٠ به بعد | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۰ ساعت پیش

خمیر جادویی پیتزا یا خمیر معرکه نامی است که به یکی از لطیف ترین و بهترین انواع خمیر داده شده است. پخت غذا با خمیر جادویی بسیار ساده است . نوشته آموزش یک نمونه غذا با خمیر جادویی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۰ ساعت پیش

دوج تاکنون انواع مختلف چارجر را بر مبنای سه پلت فرم اصلی معرفی کرده است. چارجرهای بدنه-بی، خودروهایی دو در و اندازه متوسط بودند که از ۱۹۶۶ تا ۱۹۷۸ تولید شدند. نوشته جنگ عجیب درون خانوادگى، دوج وایپر، چلنجر و چارجر | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۰ ساعت پیش

لحظاتی قبل صدای شلیک پدافند ضد هوایی در میدان انقلاب تهران شنیده شده است. نوشته فضای دانشگاه تهران هم زمان با تیراندازی ممتد ضد هوایی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۰ ساعت پیش

نی نوازی بدون نی؛ این پیرمرد با دهان و بدون داشتن ساز نی به صورتی هنرمندانه با دهانش صدای نی را ایجاد می کند که بسیار جالب است. نوشته نی نوازی بدون نی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۱ ساعت پیش

در ایران بیش از 21گونه مار سمی ونیمه سمی و 35گونه مار غیر سمی و بیش از 5گونه مار دریایی وجود دارد.بر حسب گونه مار، علایم مارگزیدگی متفاوت است. نوشته نبرد جانانه سوسمار بزرگ با افعی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۱ ساعت پیش

لحظاتی قبل صدای شلیک پدافند ضد هوایی در میدان انقلاب تهران شنیده شده است. این شلیک ها از ضد هوایی های مستقر در ساختمان کناری دانشگاه تهران به گوش رسیده است. نوشته توضیحات معاون عملیات پدافند خاتم الانبیاء از واقعه شلیک ضد هوایی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۲ ساعت پیش

صدای شلیک ممتد ضدهوایی در نقاط مرکزی تهران به گوش رسید. نوشته تصاویر شلیک ضدهوایی از نزدیک ترین فاصله | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۲ ساعت پیش

لحظاتی قبل صدای شلیک پدافند ضد هوایی در میدان انقلاب تهران شنیده شده است. این شلیک ها از ضد هوایی های مستقر در ساختمان كناري دانشگاه تهران به گوش رسیده است. شلیک ها به سمت یک پهپاد در آسمان در منطقه پرواز ممنوع تهران صورت گرفته است و جای نگرانی نیست نوشته واضح ترین فیلم شلیک ضد هوایی در تهران | ...

۰
۰
تصویری - ۱۳ ساعت پیش

به نظر می رسد که شیرها علاقه دارند تا برتری خود بر دیگر گربه سانانی چون یوزپلنگ و پلنگ را با روش هایی چون ربودن شکارشان و کشتن فرزندان و خودشان، حفظ کنند. نوشته صحنه های دیدنی از درگیری و حمله شیر به پلنگ | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۳ ساعت پیش

این ماهی دارای آرواره هایی شامل ۳۲ دندان به طول ۳٫۵ سانتیمتری است.ببر ماهی گولیات در عین حال به پیرانا آفریقایی شهرت دارد. نوشته ببرماهی گولیاث؛ ماهی که از پس تمساح برمی آید | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۳ ساعت پیش

وقتی آمریکایی ها باید به ساز دونالد ترامپ برقصند. نوشته آکاردئون نوازی دونالد ترامپ | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۳ ساعت پیش

مردم بحرین مراسم تشییع پیکر سه جوان شهید را به صورت نمادین برگزار کردند؛ این سه جوان دیروز به دست آل خلیفه اعدام شدند. نوشته تشییع نمادین شهدای بحرین با حضور مردم | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۴ ساعت پیش

در معاملات امروز بازار آزاد، هر دلار آمریکا ۳٫۹18 تومان، هر یورو ۴٫۳۰6 تومان و هر پوند انگلیس ۴٫۸48 تومان دادوستد شد. نوشته قیمت ارز و طلا دوشنبه ۲۷ دی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۵ ساعت پیش

دیالوگ ملوان های ناو هواپیمابر آمریکایی وقتی با ناوچه جنگی ایرانی مواجه می شوند! نوشته دیالوگ ملوان های ناو هواپیمابر آمریکایی در مواجهه با ناوچه جنگی ایرانی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۶ ساعت پیش

این حادثه روز شنبه در استان گوانگ دونگ روی داد. ۱۱ مصدوم از بیمارستان مرخص شده اند. دلیل این سانحه رانندگی هنوز روشن نیست و تحقیقات ادامه دارد. نوشته مرگ ۶ تن در بزرگراهی در جنوب چین اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۶ ساعت پیش

در این فیلم شاهد دوئل دو خودروی آئودی RS4 سفید و آئودی RS4 مشکی با اسلحه های پینت بال هستید. حدس می زنید کدام رنگ پیروز این دوئل خواهد بود؟ نوشته پینت بال با ماشین ؛ دوئل آئودی آر اس ۴ سفید با آئودی آر اس ۴ مشکی | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۸ ساعت پیش

فوتبالیستی که در جزیره گوام پس از گل زدن، در زمین مسابقه، از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کرد، از سوی داور جریمه شد. نوشته پاسخ داور به بازیکنی که پس از گل زدن خواستگاری کرد | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۱۹ ساعت پیش

مهمان برنامه خندوانه با پرسیدن چند سوال ساده تیپ شخصیتی رامبد جوان را مشخص کرد. سوالاتی که هر یک از ما ممکن است با پاسخ گفتن به آنها نوشته استاد خلاقیت؛ تیپ شخصیتی رامبد جوان را افشا کرد | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۱
۰
تصویری - ۱۹ ساعت پیش

شمار کشته های سقوط یک فروند هواپیمای ترابری ترکیه در قرقیزستان به ۳۲ نفر افزایش یافت. شمار جان باختگان سقوط یک فروند هواپیمای ترابری ترکیه که بامداد امروز (دوشنبه) در قرقیزستان سقوط کرد به ۳۲ نفر رسید که از این تعداد ۶ نفر کودک بودند. بنابر گزارش های رسیده بیشتر کشته ها اهالی روستایی هستند که ...

۰
۰
تصویری - ۱۹ ساعت پیش

وقتی "کیا" نمی تواند "نه" بگوید و کلیه اش را می بخشد و چه بلاهای دیگه ای که سرش میااد؛ در ضمن علیرضا زمانى استاد خلاقیت دیشب مهمان خندوانه نوشته وقتی “کیا” نمی تواند “نه” بگوید و کلیه اش را می بخشد | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۲۰ ساعت پیش

علیرضا زمانى استاد خلاقیت دیشب مهمان خندوانه بود. استندآپ کمدی بسیار زیبا از استاد کهنمویی با بررسی کارتون ها و برنامه کودک های مربوط به دهه نوشته این بازی هوش و خلاقیت را با استاد خلاقیت انجام دهید | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۲۰ ساعت پیش

در این فیلم با استاد خلاقیت ایران؛ علیرضا زمانی آشنا شوید و اینکه چگونه می توانه به خلاقیت فکر کرد و آیا راهی برای کسب یا رشد خلاقیت وجود دارد نوشته آشنایی با استاد خلاقیت؛ علیرضا زمانی و تعریفش از خلاقیت | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۲۱ ساعت پیش

استندآپ کمدی بسیار زیبای استاد کهنمویی و کارتون های دهه ٦٠ از بخش های جالب برنامه دیشب خندوانه بود؛ البته حضور استا خلاقیت نوشته استندآپ کمدی بسیار زیبای استاد کهنمویی و کارتون های دهه ۶٠ | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.

۰
۰
تصویری - ۲۲ ساعت پیش

عناوین روزنامه های صبح دوشنبه ۲۷ دی + روزنامه اطلاعات رئیس جمهوری:ایران آماده همکاری با کشورها در مبارزه با تروریسم است + روزنامه ابرار مجوز مجلس به نیروی انتظامی و گمرک برای راه اندازی سامانه های کنترل خودرویی +روزنامه جمهوری اسلامی تجلیل به یاد ماندنی مردم از یار امام در حرم امام/ادامه ارسال پیام ...

۰
۰
تصویری - ۱ روز پیش

در این فیلم می بینید که این شخص یه شیر رو به عنوان حیوان خانگی نگهداری می کنه و باهاش مانند یه بچه گربه بازی می کنه و جوری بغلش کرده مثه اینکه نوشته حیوان خانگی فقط شیر | فیلم اولین بار در تگ پدیدار شد.