رپورتاژ

اجاره کلایمر و خرید کلایمر از شرکت معتبر و با سابقه

تعیین کلایمر برای اجاره

راهنمای مفیدی در مورد فرآیند تعیین و اجاره کلایمر برای خانه های سالمندان و سالمندان و تمام ملاحظاتی که باید در هنگام انجام این فرآیند در نظر گرفته شوند.

با افزایش ساخت ساز  نگرانی فزاینده، در حدود 11.8 میلیون مسکن  در  سال و بالاتر در تهران و کرج (اواسط سال 1400برآورد جمعیت دفتر آمار ملی ، 1400). تعجب آور نیست که این صنعت به سرعت به رشد خود ادامه دهد.

در حال حاضر حدود 10000مراقبت از نماهای ساختمان تهران و کرج با دستگاه کلایمر ، ، 1401محاسبه شده است).

استانداردهای اساسی مراقبت که توسط کمیسیون کیفیت مراقبت ( 1401)، تنظیم کننده مستقل مراقبت های بهداشتی و اجتماعی در تهران و کرج، بیان می کند که مراقبت باید شخص محور باشد (تناسب برای کاربر خدمات فردی)، خدمات. با کاربران (ساکنان در خانه های مراقبت) باید با وقار و احترام رفتار شود و ایمنی در همه زمان ها از اهمیت بالایی برخوردار است (خطرات باید در طول هر کلایمر  و اجاره کلایمر مراقبت یا درمان ارزیابی شوند).

وقتی صحبت از محل و تجهیزات کلایمر جایگزین داربست مراقبت می شود، دستورالعمل ها بیان می کنند که “مکان هایی که در آن مراقبت و درمان می شوید و تجهیزات مورد استفاده در آن باید تمیز، مناسب و به درستی از آنها مراقبت شود.”

با توجه به تعداد زیادی از مردم که اکنون در مراکز مراقبت های مسکونی و پرستاری در سراسر تهران هستند، تعجب آور نیست که افزایش نیاز به کلایمر برای بخش مراقبت وجود داشته باشد.

هدف از اجاره کلایمر در منازل مسکونی

اگر ساختمان شما بیش از یک طبقه/سطح است و نمای بیرونی ساختمان شما مشکلات دارند یا ممکن است در آینده داشته باشند، باید یک کلایمر و یا اقدام به اجاره کلایمر تهیه کنید.

کلایمر ها نقش مهمی در کمک به حفظ ایمنی ساکنان در هر زمان ایفا می کنند. برای کسانی که به آستانه مراقبت کمتری نیاز دارند (مثلاً در خانه های مراقبت مسکونی)، کلایمر های کاربرپسند و در دسترس می توانند به افزایش سطح تحرک آنها کمک کنند و بنابراین به آنها اجازه می دهند استقلال خود را برای مدت طولانی تری حفظ کنند.

برای کسانی که به سطح بالاتری از مراقبت و رسیدگی نیاز دارند، مانند کمک 1:1 یا در برخی موارد 2:1 از سوی مراقبین، استفاده از کلایمر خانه مراقبت، مراقبین را قادر می‌سازد تا ساکنین را با خیال راحت بین طبقات و در اطراف تمام مناطق خانه نگهداری کنند. ، اطمینان حاصل شود که مراقبت شخص محور می تواند همیشه ارائه شود.

کلایمر ها همچنین به اطمینان از ایمنی مراقبین کمک می کنند و خطر تصادف یا آسیب را هم برای ساکنین و هم برای مراقبین در هنگام جابجایی دستی محدود می کنند. انجام صحیح این الزام می تواند به اطمینان از رفاه کارمندان/مراقبان در مرکز شما کمک کند، زیرا به اطمینان از حرکت ایمن همه افراد در اطراف ساختمان کمک می کند.

چه نوع کلایمر هایی ممکن است برای نمای ساختمان مناسب باشند؟

برای راهنمایی در مورد اجاره کلایمر ، ما به قسمت مقررات ساختمانی، جلد 2 (ساختمان های غیر از مسکن) نگاه می کنیم که به دسترسی و استفاده از ساختمان ها می پردازد. بخش بیان می کند که راه حل ترجیحی برای فعال کردن دسترسی افراد ناتوان، کلایمر است. اما همچنین تشخیص می‌دهد که به دلیل محدودیت‌های سایت، گاهی اوقات امکان وجود کلایمر وجود ندارد ، بنابراین کلایمر های پلت فرم را می‌توان در خانه‌های نگهداری موجود مشخص کرد. عمدتاً به دلیل محدودیت های ساختمانی و چیدمان تأسیسات موجود است.

اجاره کلایمر های مختص نمای ساختمان

کلایمر ه تعداد زیادی از افراد (بین 3-33 نفر) یا تجهیزات حرکتی را در خود جای می دهند، در چندین طبقه (تا 40 متر) حرکت می کنند و با سرعت بیش از 0.15 متر در ثانیه کار می کنند.

متداول ترین اندازه کلایمر برای نمای ساختمان، کلایمر نما و به دنبال آن مدل اقتصادی سازه گستر سهند است.

مزیت کلایمر سازه گستر سهند این است که نه تنها چندین کاربر را می گیرد، بلکه می تواند ابزاری های کاری نمای ساختمان  را نیز در خود جای دهد. معمولاً در ساختمان مراقبت بزرگ‌تر، دو کلایمر در صورت خرابی و در حین سرویس ارائه می‌شود، معمولاً یک کلایمر  و دیگری یک کلایمر استاندارد مناسب برای قرار دادن کارگر.

کلایمر های ما را  مطمئن بخرید کنید

کلایمر های شرکت سازه گستر سهند می توانند تا 12 متر با سرعت ثابت (کمتر از کلایمر های قبلی) کمتر از 0.15 متر در ثانیه حرکت کنند. این کلایمر ها برای استفاده گاه به گاه و نه مداوم هستند.

محبوب ترین کلایمر های پلت فرمی که توسط سازه گستر سهند در خانه های مراقبت در پنج سال گذشته فروخته شده اند مورد تایید سازمان استاندارد جهانی و ایران بوده اند.

کلایمر نوع جدید سازه گستر سهند یک کاربر و خدماتی یا حداکثر 4 نفر را در خود جای می دهد، بنابراین یک گزینه مقرون به صرفه برای اپراتورهای نمای ساختمان های کوچک است، اما دارای دکمه های فشار ثابت است تا افراد  ممکن است خسته شوند. کلایمر می‌تواند تا 5 نفر را در خود جای دهد و از کنترل‌های تک لمسی   بهره می‌برد که می‌تواند دسترسی آسان‌تری را برای بالارفتن فراهم کند. اگرچه این گزینه ممکن است همیشه در داخل ساختمان های کوچکتر مناسب نباشد.

از آنجایی که کلایمر ها به طور مکرر در اکثر خانه‌های سالمندان (هم مسکونی و هم در خانه‌های سالمندان) استفاده می‌شوند، یک کلایمر مسافری همیشه باید تا جایی که امکان دارد نصب شود.

کلایمر های شرکت سازه گستر سهند مطئن در خرید و اجاره

ملاحظات کلیدی هنگام تصمیم گیری برای اجاره کلایمر چیست؟

1 . موقعیت کلایمر و ملاحظات مشخصات

دفعات استفاده از کلایمر باید در کنار اشغال خانه به دقت در نظر گرفته شود. به دلایل ایمنی، همه کلایمر ها باید یک فضای انتظار شفاف در مقابل خود داشته باشند و باید در مجاورت تاسیسات مرکزی قرار گیرند. اگر از کلایمر برای دسترسی منظم به امکانات روزانه یا دسترسی به نما توسط بسیاری استفاده شود، این امر بر نوع کلایمر /های مورد نیاز تأثیر خواهد گذاشت.

نمای مراقبت مسکونی با تعداد بیشتر یا ساختمان نمای آجری که تحرک ساکنان آن محدودتر است ممکن است به تعداد بیشتری کلایمر نیاز داشته باشند. نیز ممکن است به کلایمر های کمی بزرگ‌تر برای قرار دادن تجهیزات اضافی یا مراقبین برای کمک به ساکنین نیاز داشته باشند (گاهی اوقات برای بلند کردن و جابجایی ابزار مراقبت 2:1 لازم است) تا ایمنی بیشتر تضمین شود.

هنگامی که تعداد کلایمر ها و انواع کلایمر های مورد نیاز برای ساختمان مشخص شد، گام بعدی در نظر گرفتن نیازهای خاص ساکنین است. علاوه بر مشکلات حرکتی، ساکنین ممکن است دارای اختلالات شناختی یا حسی، ناتوانی در یادگیری یا وضعیت سلامت روانی باشند که باعث ناراحتی خاصی برای آنها می شود، یا حتی ممکن است دچار شوند، جایی که مشخصات کلایمر نقش مهمی در تضمین امنیت دارد.

توصیه می کنیم موارد زیر را در نظر بگیرید:

کنترل ها – به عنوان یک قاعده کلی، درهای دسترسی یا کنترل های کلایمر باید برای استفاده آسان و شهودی باشند. کنترل های کلایمر باید در موقعیت منطقی مجاور کلایمر قرار گیرند که عملکرد و عملکرد آنها مشخص باشد.

علائم کلایمر – باید ورودی کلایمر را برای مکان یابی و استفاده آسان کند. درهای دسترسی به نما ها و کلایمر ها باید به خوبی روشن شده و با استفاده از رنگ یا رنگ متفاوت از پس زمینه آنها به وضوح قابل تشخیص باشد.

اتمام کار کلایمر – برای هر دو طبقه و دیوارهای داخلی ، سطوح براق یا چرخشی برای هیچ کلایمر ی در خانه مراقبت توصیه نمی شود.
طبقه – پوشش و رنگ مداوم کف را از راهرو یا کلایمر ارائه دهید.
دیوارها – از رنگ یا تن متضاد استفاده کنید تا به وضوح از پس زمینه متمایز شود.
باید به استفاده از در کلایمر توجه کرد زیرا ممکن است باعث سردرگمی  و اختلال بینایی شود. آنها نمی توانند در مشخصات گنجانده شوند، یا اگر ارائه شوند، رویکردهای جایگزین مانند استفاده از جلوه ها می تواند یک راه حل مؤثر اما تزئینی ارائه دهد، اگرچه احتمالاً به تأیید کنترل ساختمان نیاز دارد.

به طور مشابه، باید در مورد اعلامیه های کلایمر دقت شود تا اطمینان حاصل شود که آنها فرد را مبهوت یا گیج نمی کنند.

اطلاعیه ها و وسایل ارتباطی – همیشه اطمینان حاصل کنید که کلایمر دارای یک سیستم شفاهی است که به طور واضح  را از موقعیت مکانی، حرکت درها و رسیدن به مقصد مطلع می کند. همه کلایمر ها به یک دستگاه ارتباطی اضطراری نیاز دارند تا مسافران گرفتار را قادر سازد به کسی که در کلایمر گرفتار شده است اطلاع دهند. اگر ساکنین احتمالا ناشنوا هستند، ما استفاده از حلقه القایی را توصیه می کنیم.

علاوه بر پنل استاندارد تماس اضطراری که معمولاً روی دیوار کلایمر قرار دارد، برای اپراتورهای خانه مراقبتی ایده خوبی است که در صورت سقوط بدون نظارت، یک دکمه اضطراری در نزدیکی طبقه همکف کلایمر نیز وجود دارد.

مشخصات کلایمر برای نمای ساختمان ما برخی از راهنمایی‌های خاص را در مورد مشخصات کلایمر برای خانه‌های مراقبت و ساختمان هایی را در نظر دارند ارائه کرده‌ایم. مرجع مفید دیگر ابزار ممیزی طراحی است که توسط مرکز توسعه خدمات تولید شده است، که چارچوبی را برای تصمیم گیری در مورد طراحی و فضاها برای افراد فراهم می کند. این ابزار را می‌توان برای طیف وسیعی از ساختمان‌های موجود و جدید در طیف وسیعی از تنظیمات مانند خانه‌های یک استاندارد طلایی، نقره‌ای یا برنزی بسته به اینکه چگونه کلایمر (همراه با سایر عناصر ساختمان) مطابق با ضروری و توصیه‌شده باشد، اعمال کرد. برای اجاره کلایمر و خرید کلایمر به سایت سازه گستر سهند و یا به آدرس https://www.sazehgostarsahand.com مراجعه نمایید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا