اخبار

احتمال بارش پراکنده باران و تگرگ در کرمانشاه

احتمال بارش پراکنده باران و تگرگ در کرمانشاه

رییس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان کرمانشاه از احتمال بارش پراکنده باران و گاهی تگرگ در نواحی شمالی و شرقی استان طی امروز و فردا خبر داد و گفت: هفته آینده هم هوای خشکی خواهیم داشت و خبری از بارش باران نیست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کرمانشاه؛ سعید قاسمی، روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس آخرین تحلیل از داده های هواشناسی، سامانه ای ناپایدار از امروز تا روز یکشنبه هفته آینده جو منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد که به تناوب سبب وزش باد نسبتاً شدید، بارش پراکنده باران و احتمالاً رعد و برق در سطح استان خواهد شد.

به گفته او، شرایط ناپایدار طی ساعاتی از امروز و فردا (جمعه) بویژه در نواحی شمالی و نیمه شرقی استان از نمود بیشتری برخوردار است و بارش ممکن است گاهی اوقات با رگبار پراکنده تگرگ نیز همراه شود.

قاسمی در عین حال گفت: احتمال بارش تگرگ زیاد نیست و حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد است.

همچنین گفت: هوای استان طی ساعاتی از امروز و فردا بخصوص در نواحی مرزی کم و بیش غبارآلود خواهد بود اما میدان دید از چهار هزار متر کمتر نخواهد شد.

رییس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه دمای هوا از امشب تا اوایل هفته آینده بتدریج و بطور محسوس کاهش خواهد یافت، اظهار کرد: کاهش دما شرایط را برای تشکیل مه بویژه در اوایل روز و در مناطق سردسیر و مرطوب فراهم خواهد کرد.

48

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا