اخبار

انتظار دارید درباره معافیت بازیکن خوش اخلاق حرف نزنیم؟

انتظار دارید درباره معافیت بازیکن خوش اخلاق حرف نزنیم؟

محمد نوری‌فر معاون ارتباطات و مدیررسانه ای باشگاه استقلال، واکنش شدید و آتشینی به بیانیه صبح امروز پرسپولیس داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بیانیه صبح امروز باشگاه پرسپولیس با واکنش شدید معاون ارتباطات و مدیررسانه ای باشگاه استقلال مواجه شد. پس از پایان نشست خبری ظهر امروز صالح مصطفوی مربی آبی پوشان که در غیبا فرهاد مجیدی به کنفرانس خبری رفته بود، این محمد نوریفر بود که پاسخ تندی به بیانیه امروز پرسپولیسی ها داد.

نوریفر در ابتدای صحبت هایش گفت: درخصوص با بیانیه توهین آمیز پرسپولیس که امروز منتشر شد، خواهش می کنم در رابطه با این مسائل خارج از فضای روشن‌فکری در رابطه با فوتبال به آن بپردازید. واقعیت این است که باشگاه استقلال همیشه از خودش واکنش نشان داده است. هیچ وقت شروع کننده نبوده است و شما شاهد هستید که دیروز ناگهان خبری توسط رسانه های معتبر منتشر می شود که باشگاه پرسپولیس نامه ای را برای سازمان لیگ ارسال کرده است.

* از این شوخی ها نکنید، چرا نامه استقلال رسانه ای نشد؟
اولا در بیانیه‌شان این صحبت مطرح شده که ما کار قانونی کرده ایم و نه رسانه ای کرده ایم و… از این شوخی ها نکنید. این همه نامه مهم به سازمان لیگ زده می شود و رسانه ای نمی شود. چطور نامه ای که 10، 15 روز قبل که در رابطه با تقدم و تأخر برگزاری بازی های استقلال به سازمان لیگ زده شد، در هیچ رسانه ای در ایران منتشر نشد؟

* اینها، کار ترم یک و کلاس اول رسانه ای است
اینها کار ترم یک و کلاس اول رسانه ای است که یک نامه به سازمان لیگ می زنید و فورا خبرش را برای جوسازی رسانه ای می کنید. چرا؟ بخاطر اختلاف 6 امتیازی و چیزی غیر از این نیست. واقعا تأسف برانگیز است. کمیته انضباطی آمد و تفاهم نامه ای امضا شد و از دو باشگاه درخواست کرد تا بیانیه ای صادر نشود. شما ناگهان می بینید که در آستانه دربی نامه نگاری به سازمان لیگ را برای جوسازی شروع می کنند.

* همین جوسازی ها را کردید که پنالتی های استقلال در دربی را نگرفتند
همین جوسازی ها را کردند که پنالتی دقیقه 2 استقلال گرفته نمی شود. همین جوسازی ها را می کنند که داور جرأت ندارد پنالتی دقیقه 90 دربی رفت را بگیرد. با همین جوسازی ها! متأسفانه اکثر رسانه های ما نیز طرفدار آن تیم هستند. قدرت وایرال شدید دارند، یک ارتشی دارند که اسامی آنها نیز کاملا مشخص است و دانه دانه می شود درباره شان صحبت کرد. آنها می آیند و این شیطنت ها را انجام می دهند.

* اشتباهات داوری 4 امتیاز از ما گرفته است
در مورد این صحبت می کنند که ما این نامه را در اختیار رسانه قرار نداده ایم. این یک چیزی طبیعی است. دیروز فضاسازی را علیه قضاوت در دربی تهران انجام دادید. در همان برنامه فوتبالی که شما به آن استناد می کنید، مشخص شد که در نیم فصل 4 امتیاز استقلال به دلیل اشتباهات داوری از دست رفته است. در ضمن در دیدار برابر فجرسپاسی گل ارسلان صحیح بود و آن لحاظ نشده بود.

* چرا به صحبت های مدیرعامل شهرخودرو توجهی نمی شود؟
یک مدیرعامل در لیگ برتر ایران درخصوص سربازی صحبت کرد، چه آتش و بلوایی راه افتاد. شروع کردند و اینقدر زدند زدند زدند، که این دو بازیکن عزیز را از تیم استقلال گرفتند. مدیرعامل شهرخودرو نیز بارها در این فوتبال و درخصوص بحث انتقال سرمربی تیمشان صحبت می کنند که چرا پول ما را نمی دهند و چرا از پرسپولیس امتیاز کسر نمی شود، انگار نه انگار. هیچ اتفاقی نمی افتد. توسط عوامل رسانه ای خودشان در شبکه های اجتماعی روی سربازها اینگونه زوم می کنند و بعد انتظار دارند که در مورد معافیت فلان بازیکن خوش اخلاق شما که دچار مشکل است، چیزی گفته نشود. اینها تمام ظلم ها و بی انصافی هایی است که در حق استقلال انجام می شود.

* بیانیه پرسپولیس، توهین به سازمان لیگ است
در اطلاعیه شان نوشته اند با زورگویی بازی استقلال و پیکان لغو شده است. این توهین به سازمان لیگ است. از کدام زورگویی صحبت می کنید که اکنون 2 مدافع ما در ملوان حضور دارند. طبق قوانین سازمان لیگ و ایفمارک این مسابقه لغو شده است. همین سازمان لیگی که از ابتدای فصل بارها سر مسائل مختلف از تبلیغات محیطی گرفته تا خیلی از موارد با ما مشکل و درگیری های لفظی داشته است. همین سازمان لیگ بازی استقلال و پیکان را لغو کرد. می آیند جوسازی می کنند که روی داور دربی اثر بگذارند. شما دیدید مدیران قبلی که در پرسپولیس بودند، این فضای سربازی را استارت زدند و بعد این بلواها ساخته شد.

* خود شما با دست به تیم زحمت کش گل زدید!
آنها حتی درباره رفتار آقای مجیدی هم اظهارنظر می کنند. شما یک اظهارنظر از ما در رابطه با ضربه ای که سرمربی تیم حریف به بدن داور زد، دیدید؟ شما اطلاعیه ای از طرف باشگاه استقلال دیدید؟ الان چون اشاره کردند ما نیز آن را مطرح می کنیم. یا حتی در رابطه با تیم های زحمت کش صحبت می کنند. نمی شود هر موقع که منافع شما با کسی مشترک است، پای تیم زحمت کش را به وسط بکشید. خود شما به همین تیم زحمت کش با دست گل زدید. آیا یک اطلاعیه یا بیانیه از طرف باشگاه استقلال صادر شد؟ به دلیل اینکه تعداد خبرنگاران حوزه استقلال در رسانه های ایران کمتر است، سعی می کنند با جوسازی ها این فضا را به سمت خودشان تمام کنند.

* خود وحید امیری به پنالتی روی قایدی اعتراف کرد
ما از سازمان لیگ، از کمیته اخلاق، کمیته انضباطی و… می خواهیم که به این مسائل رسیدگی کنند. اینگونه نباشد که فکر کنید فضایی که حرکت هواداری دارد را نادیده بگیرید. ما در رابطه با حقمان و یک چیزی قانونی صحبت می کنیم. روز گذشته نیز اعتراض ما درست بود و می گوییم چرا قبل از دربی جوسازی می کنید و علیه داور مسابقه فضاسازی می کنید؟ من باز هم تکرار می کنم، این فضاسازی ها روی خود دربی تأثیر می گذارد. شما در چند سال گذشته دیدید که در دربی اشتباهات زیادی صورت گرفته و پنالتی های استقلال گرفته نشده است. در همین سال 1400 خطای پنالتی وحید امیری روی قایدی گرفته نشد که خود او نیز صحبت کرده و گفته است من مرتکب خطای پنالتی شدم. همان زمان نیز بلوایی را به راه انداختند که نه این صحنه هم پنالتی نبوده است.

* استقلال نیازی به این جوسازی ها ندارد
واقعا بحث های زشت و زننده ای است که انجام می شود. من به شما بگویم که استقلال نیازی به این جوسازی ها ندارد و با قدرت کارش را در زمین پیش می برد و نیازی ندارد که بیش از اندازه ارتش مجازی داشته باشد و شروع کند صبح تا شب با ستاره های قلابی که در فضای مجازی برای خودش ساخته است، بخواهد به جوسازی شروع کند. نخیر، استقلال نیازی به این کارها ندارد و در گذشته نیز نیازی نداشته است. استقلال به دنبال حرف و حدیث نیست و در پی یک قهرمانی پاک است. با این جوسازی ها نیز هیچ چیزی تغییری نمی کند. یادتان باشد اگر جواب بدهند و بی اخلاقی کنند، با واکنش محکم از طرف باشگاه استقلال مواجه خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

  • علیرضا منصوریان: نگاه فوتبال ایران به این مسابقه است

  • itc مدافع برزیلی استقلال صادر شد

  • مصطفوی: قرارداد کوتاه‌مدت با سیلوا تصمیم درستی بود

    251254

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا