اخبار

برنامه نوروزی آموزش وپرورش برای دانش اموزان اعلام شد

برنامه نوروزی آموزش وپرورش  برای دانش اموزان اعلام شد

معاون آموزش ابتدایی آموزش‌وپرورش استان چهارمحال وبختیاری گفت: در راستای اجرای برنامه های تحولی معاونت آموزش ابتـدایی، طرح (عید، هنر و داستان) در دو بخش همکاران و دانش آموزان برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، محمد محمدی افزود در بخش دانش‌آموزی، دانش‌آموزان بر حسب علاقه، به انتخاب خود و با راهنمایی آموزگار خود در یکی از دو مجموعه فعالیت های مذکور، شرکت می کنند:

الف) فعالیت های هنری شامل: عکاسی، نقاشی، فیلم کوتاه

ب) فعالیتهای ادبی شامل: داستان خوانی، داستان نویسی وداستان گویی

محمدی اظهار داشت: دانش‌آموزان می‌توانند داستانی را با تخیل خود یا از روی متن، روایت کنند و صدای خود را ضبط کنند یا صدا و تصویر خود را در هنگام روایت داستان یا نمایش، ضبط کنند.

وی افزود: همچنین در انجـام فعالیت‌های هنری، دانش‌آموزان می توانند یکی از موضوعات پیشنهادی(دنیای بدون کرونا، اشتیاق به مدرسه و …) را انتخاب نموده و با راهنمـایی معلم، آثـار خود را در قالب عکس یا مجموعه ای از عکس ها، نقاشـی یا طراحی و فیلم های کوتاه داستانی یا مستند ارائه نمایند.

محمدی بیان کرد: در بخش معلمان نیز، همکاران می توانند درصورت توانمندی و علاقه در زمینه تولید و ارسال آثار ادبی(داستان خوانی، داستان نویسی و داستان گویی) براساس محورهای ذکرشده اقدام نمایند.

محمدی معاون آموزش ابتدایی استان در پایان خاطر نشان کرد: این فعالیت ها از حیطه رقابتی و داوری خارج شده و درسطح مدرسه بررسی می‌شود و بهترین آثار (از هر پایه یک اثر در هر محور) درکانال رسمی شاد بارگذاری می گردد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا