رپورتاژ

عنوان : تلفن اینترنتی الو ۰۲۱ فقط با ماهی ۳۵ هزار تومان برای استارت آپ ها

تلفن اینترنتی الو ۰۲۱ تکنولوژی انتقال صوت بر روی بستر اینترنت است که شما می توانید با هزینه ماهانه ۳۵ هزار تومان به آن دست پیدا کنید. ساده ترین روش راه اندازی شرکت شما مخصوصا وقتی یک استارت آپ باشید تلفن اینترنتی الو 021 است.

در هنگام راه اندازی استارت آپ خودتان به چند مورد باید فکر کنید اول هزینه کمتر است پولتان را نگه دارید تلفن هر شرکت  یا استارت آپ برند شخصی شماست حتماً به این فکر کنید. تلفن اینترنتی الو ۰۲۱ برای شما برند خواهد شد و به نام شما می شود. بله شما یک تلفن به نام خودتان خواهید داشت. همانطور که متوجه شدید فقط با ماهیانه ۳۵ هزار تومان همه این امکانات را به همراه تلفن اینترنتی الو ۰۲۱ مال شما خواهد شد.

تلفن اینترنتی الو ۰۲۱

شماره تلفن اینترنتی الو ۰۲۱ کد تهران برای همه ایران

نظر شما چیست؟ تلفن اینترنتی مالکیت شما می رسد و تلفن مجازی به صورت قراردادی واگذار می شود. حتما تلفن اینترنتی بهتر است و حتما کسب و کار شما را محافظت خواهد کرد. تلفن مجازی_ دفتر کار مجازی_ منشی مجازی همه کلماتی هستند که به عنوان جایگزین تلفن مجازی به کار میروند. تلفن مجازی یک شماره هشت رقمی است که به صورت قراردادی به شما واگذار می شود و شما با آن تماس ورودی داشته باشید. تماس ورودی برای شما هزینه دارد و برای تماس خروجی باید یک درخواست به منشی مجازی ارسال کنید تا او تماس با مشتری شما را برقرار کند و بعد از آن تماس را به شما وصل کند. همانطور که متوجه شدید استفاده از تلفن مجازی خیلی دردسر دارد بله در مقابل تلفن اینترنتی یک شماره تلفن مالکیتی است که قابلیت تماس خروجی و ورودی را دارد و یک سانترال دیجیتال نیز روی آن نصب شده است. تلفن اینترنتی با نصب یک اپلیکیشن قابل استفاده است و شما می توانید به راحتی و همه جای ایران کسب و کار خودتان را هم داشته باشید.

 تلفن اینترنتی در دوران کرونا

دوران کرونا بدون شک در خاطر همه جهانیان خواهد ماند. اتفاقی که بعضی از آن به عنوان فرصت کرونا یاد می‌کردند. بله فرصت کرونا. کسانی که تلفن اینترنتی الو ۰۲۱ دارند از فرصت کرونا برای شروع دورکاری استفاده کردند. دورکاری کسب و کارها باعث کم شدن هزینه محل کار و حتی بیمه و حقوق در کسب و کارها میشود. بگذارید برایتان به سادگی صحبت کنم بعد از شروع دورکاری کسانی که تلفن اینترنتی الو ۰۲۱ داشتند فقط محل کار خودشان را از شرکت به خانه تغییر دادند. یعنی تلفن را از دفتر برداشته و در خانه به مودم متصل کردند. به همین راحتی. تلفن اینترنتی در همه اینترنت ها و در همه ایران به صورت دو طرفه امکان تماس ورودی و خروجی دارد. هزینه تماس تلفن اینترنتی معادل مخابراتی است و تماس ورودی هزینه ندارد.

هزینه تماس تلفن اینترنتی معادل مخابراتی است

تلفن اینترنتی الو ۰۲۱ هزینه راه اندازی

همواره کسب و کارهای اینترنتی سعی در کم کردن هزینه اولیه و افزایش راندمان محصول می کند. به همین دلیل تلفن اینترنتی الو ۰۲۱ همه نوع کسب و کاری را از نظر هزینه حمایت می کند.

کسب و کارهای کوچک می توانند با ماهانه 35 هزار تومان همه امکانات اولیه سرویس سانترال دیجیتال را داشته باشند این امکانات عبارت است از :

-صف تماس

-انتقال تماس

-انتظار تماس

-تماس آفلاین

-منوی صوتی ابری

-ضبط مکالمات

-نرم افزار رایگان

-شماره خط رایگان

همچنین کسب و کارهای بزرگ نیز می توانند با اضافه کردن قابلیت های انحصاری الو ۰۲۱ رونق بهتری به کار خودشان بدهند. عموما کسب و کارهای بزرگ به ارسال پیامک خوش آمد گویی و ارسال پیامک صوتی تبلیغاتی علاقه‌مند هستند همچنین گزارش گیری تماسها و گزارش لحظه ای کارمندان برای شما مهم خواهد بود. امکانات باشگاه مشتریان الو 021 نیاز شما را در همه موارد رفع خواهد کرد و شما میتوانید سرویس حداقلی خودتان را بعد از مدتی به سرویس های بالاتر ارتقا بدهید. هزینه مکالمات در تلفن اینترنتی معادل هزینه مخابراتی است. تماس داخل شهری هر دقیقه ۴ تومان تماس بین استانی هر دقیقه ۳۲ تومان تماس با موبایل هر دقیقه ۶۲ تومان است. به این دلیل که تلفن اینترنتی یک تلفن مخابراتی است به صورت مالکیتی واگذار می شود.

چگونه تلفن اینترنتی الو021 داشته باشیم

به سادگی می توانید یک شماره تلفن اینترنتی داشته باشید کافی است در سایت الو ۰۲۱ ثبت نام کنید. ثبت نام به صورت اینترنتی برای اشخاص حقوقی و حقیقی انجام می‌شود. در صورتی که به صورت شرکتی ثبت نام انجام بدهید یک خط با تعداد ۱۰ کانال به شما اختصاص داده می‌شود. به این ترتیب و با داشتن ۱۰ کانال هیچ موقع بوق اشغالی نخواهید داشت. برای اشخاص حقیقی نیز یک خط تلفن با دو کانال ارائه می‌شود. سرشماره بر اساس رند بودن شماره نیز به بسته های طلایی نقره ای برنزی تقسیم می شود که خطوط معمولی به قیمت مخابراتی ۲۰۰ تومان ارائه می شود. همچنین شما می توانید یک خط تست رایگان نیز داشته باشید و قبل از خرید اقدام به تست شماره تلفن اینترنتی بدون محدودیت نمایید. برای تست شماره تلفن رایگان اینترنتی نیز کافیست به سایت الو ۰۲۱ مراجعه کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا