اخبار

جاده کندوان یک‌طرفه شد

جاده کندوان یک‌طرفه شد

مهر نوشت: رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم‌اکنون تردد وسایل نقلیه در محور کندوان مسیر شمال به جنوب به علت ترافیک سنگین یک‌طرفه است.

سرهنگ یدالله جهان تاب با اشاره به یک طرفه شدن محور کندوان مسیر شمال به جنوب و تردد پرحجم در محور هراز افزود: در حال حاضر در منطقه پلور، لاسم، زیارباغ و تونل سپاسد شاهد ترافیک سنگین هستیم.

سرهنگ جهان‌تاب با اظهار اینکه در محور سوادکوه ترافیک پرحجم و روان و در محور کیاسر ترافیک روان است، افزود: هموطنان از تردد در محورهای کوهستانی که احتمال ریزش سنگ و رانش کوه متصور است، خودداری کنند.

سرهنگ جهان‌تاب با بیان اینکه هیچ‌گونه مداخلات جوی در محورهای مازندران تاکنون گزارش نشده است، گفت: افراد در حین رانندگی از سبقت و سرعت غیرمجاز پرهیز کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

رئیس پلیس راه استان مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی از روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ تا پایان روز یکشنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۱ در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

سرهنگ جهان‌تاب با تبریک پیشاپیش عید نوروز گفت: به منظور ارتقای ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه تا پایان روز یکشنبه ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۱ در محورهای مواصلاتی استان به اجرا درخواهد آمد.

بیشتر بخوانید:

ریزش سنگ جاده کندوان را بست

بارش برف در جاده‌های شمال

47231

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا