اخبار

جزئیات دستگیری سارق منازل در پاکدشت

جزئیات دستگیری سارق منازل در پاکدشت

ایسنا نوشت: فرمانده انتظامی پاکدشت از دستگیری سارق مسلح به عنف طلاجات به ارزش ۷ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ رضا علی بخشی بیان کرد: حوالی نیمه شب پنجشنبه پنجم اسفند ماه سال جاری در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه در یکی از محلات پاکدشت، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: سارق با پوشاندن سر و صورت وارد منزل یکی از شهروندان شده و با تهدید سلاح گرم طلاجات این خانواده را به سرقت می‌برد و به دنبال این سرقت کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات جامع پلیسی به چند نفر مظنون شده و با بررسی وضعیت اجتماعی و تحقیق جداگانه در مورد هرکدام از مظنونان، موفق به شناسایی متهم و دستگیری سارق اصلی شدند.
این مقام انتظامی عنوان کرد: متهم در تحقیقات پلیسی منکر سرقت شد ولیکن با ارائه مدارک و مستندات و ادله منطقی پلیس ، به بزه انتسابی اعتراف و محل جاسازی طلاهای مسروقه که شامل ۳۰ عدد النگو، دو عدد گردنبند و دو عدد انگشتر و یک جفت گوشواره که ارزش آن برابر نظر کارشناسان امر معادل هفت میلیارد ریال برآورد شده است را لو می‌دهد.
سرهنگ بخشی بیان کرد: با توجه به سرعت عمل همکاران من در پلیس آگاهی و کشف سریع این سرقت مسلحانه، سارق فرصت فروش اموال را نداشته، به همین دلیل طلاجات سرقتی تحویل مال باخته شد.
فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در پایان خاطرنشان کرد: سارق پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شد.

۴۷۲۳۳

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا