اخبار

حسینی: باز صدرنشین شدیم، علیه‌مان بسیج شدند!

حسینی: باز صدرنشین شدیم، علیه‌مان بسیج شدند!

دروازه بان باتجربه استقلال صحبت‌های تندی را در ماجرای سیاوش یزدانی و محمد حسین مرادمند بر زبان آورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سیدحسین حسینی بعد از برد استقلال مقابل فجرسپاسی در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز را بگیریم و فاصله‌مان را در صدر جدول با حریفان بیشتر کنیم.

او ادامه داد: ما امروز پیروز شدیم، ولی واقعاً ناراحت هستیم. مگر می‌شود قبل از بازی دو بازیکن‌مان را اینگونه از ما بگیرند؟ البته ما به این قضایا عادت کردیم. دوباره صدر رفتیم و فاصله‌ها زیاد شد. حس می‌کنیم دست‌های پشت پرده بود که دو بازیکن را در این مقطع از فصل از ما بگیرند. درست است که سربازی برای همه است، ولی اینکه نقل‌وانتقالات تمام شده و کسانی که بهترین بازیکنان استقلال هستند، باید در این شرایط کجا بروند؟!

حسینی با اشاره به نقش مدیران فجرسپاسی در ماجرای پیش آمده برای یزدانی و مرادمند تاکید کرد: برای بازیکنان و کادر فنی فجر ارزش زیادی قائلم، ولی مدیران فجر در پشت پرده خیلی نقش داشتند که این دو نفر بازی نکنند. بازیکن اگر بخواهد به فجر برود، رغبت کافی برای بازی در این تیم را ندارد. بهتر بود که فجری‌ها با شیوه درستی بازیکن سرباز بگیرند. ما حس می‌کنیم استقلال به صدر رسیده است و چند تیم بسیج شده‌اند که تیم ما را زمین بزنند.

دروازه بان استقلال درباره اینکه گفته می‌شود وحید امیری معافیتش مشکل دارد، گفت: نمی‌خواهم اسم بازیکن خاصی را بیاورم، اما امیدوارم که برای بقیه بازیکنان سرباز در تیم‌های دیگر نیز همین‌گونه حساسیت وجود داشته باشد. مسلماً با این قانونی که گذاشته‌اند، خیلی‌های دیگر سرباز هستند. متأسفانه دست روی این دو بازیکن ما گذاشتند. امیدوارم حساسیت روی سایر بازیکنان نیز باشد.

او در پاسخ به این پرسش که چرا درباره یزدانی و مرادمند اینقدر حاشیه درست شد، بیان کرد:‌در این چند سال هر وقت خواستیم ما به موفقیت برسیم، یک اتفاقاتی افتاد که تیم ما را به‌هم بریزند. برای خودمان تعجب‌آور بود که روی این دو بازیکن زوم هستند. نمی‌خواهیم بی‌قانونی کنیم و آنها باید به سربازی بروند، ولی این سه ماه تا آخر فصل را کنار ما باشند، سپس در نقل‌وانتقالات به تیم‌های دیگر بروند. فکر نمی‌کنم در این سه ماه هم مشکل خاصی پیش بیاید. سربازی همان دو سال است و فکر می‌کنم اگر از اول فصل بروند، مشکلی هم پیش نمی‌آید.

دروازه‌بان استقلال در بخش دیگری از صحبت‌های گفت: باید به فکر آینده بازیکن هم باشیم. بازیکنی که ملی‌پوش است، الان نمی‌تواند به تیم فجر برود، چون فجر در لیگ برتر است و باید به ملوان برود. بالاخره در آینده فوتبالش هم به لحاظ فوتبالی و هم مالی تأثیرگذار است. امیدوارم قانونی باشد که نه بازیکن ضرر کند و نه تیم‌هایی که سرباز می‌گیرند.

حسینی درباره کار گذاشته شدن وریا غفوری از استقلال خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم صحبت خاصی کنم. یک بحثی پیش آمده است و امیدوارم بهترین تصمیم گرفته بشود تا به موفقیت برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا با غفوری حرف زده است، گفت: سعی کردیم موضوع به شکلی جمع شود که حاشیه درست نشود و به روندمان ادامه بدهیم.

بیشتر بخوانید:

  • برنامه‌های آشپزی هم در مورد سربازی مرادمند و یزدانی حرف می‌زنند

  • مجریان تلویزیونی برای سربازی یزدانی و مردامند نمک نریزند

  • قهرمانی استقلال به خودی‌ها فشار می آورد!

    251254

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا