رپورتاژ

خرید شید گلخانه با قیمت مناسب

خرید شید گلخانه با قیمت مناسب

شید گلخانه نوعی توری سایبان است که برای کاهش شدت تابش نور خورشید بر روی گلخانه و استخرهای ماهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بین روش‌های مختلفی که برای خرید شید گلخانه وجود دارد، خرید اینترنتی به دلیل مزایای قابل توجهش از طرفداران بالاتری برخوردار است. سادگی فرایند خرید توری سایبان، قیمت مناسب‌تر توری به دلیل حذف دلالان و تنوع بیشتر توری‌های عرضه شده از جمله‌ی مهمترین مزایای خرید اینترنتی این توری‌ها به حساب می‌آید.

این سایت یکی از مراکز اینترنتی فعال در زمینه عرضه انواع مختلف توری سایبان است. لذا به سادگی می‌توانید برای خرید توری سایبان از فروشگاه گونی الوند اقدام نمایید.

خرید توری سایبان از فروشگاه گونی الوند.
خرید توری سایبان از فروشگاه گونی الوند.

آنچه باید درباره توری سایبان بدانید

همانطور که ذکر شد، شید گلخانه یا توری سایبان، نوعی توری است که جهت ایجاد سایه و کاهش میزان تابش نور خورشید مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر چند بیشترین کاربرد این توری‌ها در گلخانه‌ها است اما از آن‌ها در استخرهای پرورش ماهی، دامداری‌ها، مزارع کشاورزی و … نیز استفاده می‌شود.

توری‌های سایبان از جنس مواد پلی اتیلن تولید شده و مقاومت بسیار زیادی در برابر نور خورشید دارند. لازم به ذکر است که این توری‌ها را بر اساس درصد سایه اندازی می‌توان به انواع مختلفی تقسیم بندی کرد که مهمترین آن‌ها شید گلخانه با درصد سایه اندازی 30، 50، 65 و 80 درصد می‌باشند. هر چقدر درصد سایه اندازی توری بیشتر باشد، توری از تراکم بالاتری برخوردار بوده و می‌تواند بخش بیشتری از نور خورشید را مهار کرده و در نتیجه دمای گلخانه یا استخر را به شدت کاهش دهد.

اطلاعاتی مختصر درباره توری شید گلخانه.
اطلاعاتی مختصر درباره توری شید گلخانه.

نکات کلیدی در هنگام خرید شید گلخانه

در هنگام خرید شید گلخانه یکسری نکات کلیدی وجود دارد که باید مد نظر قرار داده شوند که مهمترین آن‌ها عبارتند از:

  • کیفیت توری سایبان: کیفیت توری یکی از مهمترین پارامترها در هنگام انتخاب این توری‌ها است. کیفیت توری به جنس این محصولات وابسته می‌باشد. توری‌های باکیفیت از جنس مواد پلی اتیلنی تولید می‌شوند.
  • درصد سایه اندازی توری: همانطور که در قسمت قبلی ذکر شد، توری‌های سایبان در درصدهای مختلف تولید و عرضه می‌شوند. لذا بسته به کاربردی که از توری‌های سایبان نیاز دارید، می‌توانید این توری‌ها را در درصد سایه اندازی مختلف تهیه کنید.
  • قیمت توری سایبان: قیمت شید گلخانه به عوامل مختلف وابسته است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

در کنار این عوامل، برند تولید کننده توری، سایز توری، شیوه عرضه این محصولات و عواملی از این دست نیز از جمله‌ی نکات کلیدی هستند که در هنگام خرید شید گلخانه باید مد نظر قرار داده شوند.

قیمت روز جامبوبگ و شید گلخانه در بازار داخلی

پارامترهای مختلفی در تعیین قیمت شید گلخانه نقش دارند. جنس توری سایبان، درصد سایه اندازی توری، سایز و ابعاد شید گلخانه، برند عرضه کننده شید و … از جمله‌ی عواملی هستند که در قیمت شید گلخانه نقشی کلیدی را ایفا می‌کنند.

برای به دست آوردن اطلاعات دقیق‌تر درباره قیمت شید گلخانه و قیمت جامبوبگ به قسمت‌های مختلف فروشگاه گونی الوند مراجعه کنید.

قیمت شید گلخانه در بازار داخلی.
قیمت شید گلخانه در بازار داخلی.
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا