اخبار

دستگیری عوامل پرتاب سنگ به سمت خودروی پلیس

دستگیری عوامل پرتاب سنگ به سمت خودروی پلیس

فارس نوشت: سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری پنج شروری خبر داد که با حضور مأموران به خودروی پلیس سنگ پرانی کرده بودند.

سرکلانترچهارم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۵ شرور که در محله نارمک نظم عمومی را بر هم زده و با حضور ماموران در محل به خودروی پلیس سنگ پرانی کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ اردشیر نادری در تشریح جزییات این خبر بیان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر تجمع اراذل و اوباش و ایجاد آتش و مزاحمت در محله نارمک بلافاصله عوامل گشت انتظامی کلانتری ۱۲۷ نارمک در محل حاضر شدند.

وی با اشاره به اینکه با حضور واحد گشت این اراذل و اوباش اقدام به سنگ پرانی به سمت خودروی ماموران کرده بودند ادامه داد: هر ۵ شرور با اقتدار پلیس زمینگیر شده و این اقدام شجاعانه و عکس العمل مقتدرانه در محل رضایت اهالی محل را در پی داشت.

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت بیان داشت: این افراد که ۱۹ الی۲۳ سال سن دارند به برهم زدن نظم عمومی و سلب آسایش اعتراف کردند.

سرهنگ نادری با بیان اینکه امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و پلیس با این افراد قاطعانه برخورد خواهد کرد خاطرنشان کرد: متهمان به همراه پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

۲۳۵۲۳۳

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا