اخبار

سازمان اطلاعات پلیس باند قاچاق «سلاح شورشی» را متلاشی کرد

سازمان اطلاعات پلیس باند قاچاق «سلاح شورشی» را متلاشی کرد

سازمان اطلاعات فرماندهی کل انتظامی کشور در اطلاعیه‌ای از انهدام یک باند قاچاق سلاح و دستگیری پنج نفر اعضای آن در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سازمان اطلاعات فرماندهی کل انتظامی کشور در اطلاعیه‌ای از انهدام یک باند قاچاق سلاح و مهمات و بازداشت پنج عضو آن در استان خوزستان خبرداد.

در این اطلاعیه آمده است: چشمان تیزبین و همیشه بیدار فرزندان ملت در این سازمان در نخستین روز از تعطیلات نوروزی و در راستای ارتقاء امنیت عمومی با اشراف اطلاعاتی و رصدهای هوشمندانه سرکرده یک باند قاچاق سلاح و مهمات را در استان خوزستان شناسایی کردند.

سرکرده باند مورد نظر با همکاری اعضای آن یک محموله مهمات جنگی را از طریق مرز های غربی و جنوبی وارد استان خوزستان و با هدف توزیع در زمان مناسب اقدام به دپو آن کرده بودند.

مأموران سازمان اطلاعات فرماندهی کل انتظامی کشور پس از اقدامات اطلاعاتی در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه از منازل و مخفیگاه آنها بازرسی کرده و 59 قبضه سلاح (24 قبضه کلت کمری، دو قبضه کلاش، دو قبضه سینالوف، 31 قبضه سلاح شکاری شامل تک لول 12 قبضه، یک قبضه دو لول و 18 قبضه شورشی) چهار تیغه خشاب کلاش، 28 تیغه خشاب کلت، 120 فشنگ جنگی کلاش، 50 فشنگ جنگی کلت، 10 فشنگ شکاری کشف کردند و پنج نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.

این اقدام هوشمندانه، بیانگر اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی پلیس برای امنیت مردم است و در تحقق این هدف حتی در ایام تعطیل نیز از مجاهدت و تلاش دست نخواهند کشید.

بیشتر بخوانید:

ضارب دزفولی مسلسل به دست بازداشت شد

سلاح هایی بی‌سرنشین، هدایت شونده ، سریع و رادارگریز

47231

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا