اخبار

سهم زنان و مردان تهرانی از مصدومان چهارشنبه‌سوری چقدر است؟

سهم زنان و مردان تهرانی از مصدومان چهارشنبه‌سوری چقدر است؟

ایرنا نوشت: سخنگوی کمیته چهارشنبه پایان سال مرکز اورژانس گفت: ١٠ درصد از مصدومان حوادث چهارشنبه سوری امسال را زنان و ٩٠ درصد را مردان تشکیل می‌دهند که البته گروه سنی زیر ۳۰ سال بالاترین آمار مصدومان را به خود اختصاص داده است.

سعید مهرسروش گفت: ۶۱ درصد مصدومان حوادث چهارشنبه سوری در تهران افراد ١١ تا ٢٠ سال هستند و بیشترین آمار به تفکیک سن در این گروه است.

وی بیان کرد: همچنین افراد ٢١ تا ٣٠ سال ١۴درصد مصدومان حوادث چهارشنبه سوری را تشکیل می دهند که دیگر گروه‌های سنی از مصدومان این حوادث به شمار می‌روند.

وی تصریح کرد: از ساعت هشت صبح امروز تعداد کل مصدومان و جانباختگان حوادث چهارشنبه سوری ٢۶ نفر هستند که ١۴ نفر به بیمارستان منتقل و ١١ نفر در محل درمان شدند و یک نفر جان خود را از دست داد.

مهرسروش اظهار داشت: از ابتدای اسفندماه تا ساعت ٢٠ امروز سه‌شنبه در مجموع ۵٢ نفر مصدوم شدند که ٢٨ نفر به بیمارستان منتقل و ٢٣ نفر در محل درمان شدند.

مهرسروش در خصوص بیشترین آسیب‌های چشمی ادامه داد: از مجموع افرادآسیب دیده در حوادث چهارشنبه سوری، ٢۴ درصد آسیب چشمی، ٣٣ درصد سوختگی است و انواع تروما که بر اثر انفجار ایجاد شده نیز۴٣ درصد این حوادث است.

۲۳۳۲۳۳

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا