اخبار

فعالیت هلال احمر خوزستان در تعطیلات نوروزی

فعالیت هلال احمر خوزستان در تعطیلات نوروزی

صدا و سیما نوشت:علی خدادادی به فعالیت معاونت امداد و نجات و معاونت جوانان در جمعیت هلال احمر اشاره کرد و گفت: از ابتدای این طرح ملی تاکنون معاونت جوانان به ۱۳۳ هزار و ۶۱۱ نفر از مسافران و مهمانان نوروزی در ۷ زمینه مختلف خدمت رسانی کرده است.

وی می‌گوید: ۳۲ هزار و ۲۰۷ نفر از خدمات سلامت محور، ۱۳ هزار و ۳۳۲ نفر از خدمات آموزشی و ۲۵ هزار و ۱۰۲ نفر از خدمات ایستگاه‌های دوستدار کودک بهره‌مند شدند.

به گفته خدادادی، در این مدت خدمات طرح سحاب به ۳۱ هزار و ۷۶۹ هموطن، خدمات راهنمایی اماکن تفریحی و اقامتی به ۳۱ هزار و ۷۶۲ نفر، خدمات پویش بهرفت به ۷ هزار و ۴۹۸ نفر و خدمات فرهنگی خیمه‌های نماز به ۲۳ هزار و ۳۰۸ نفر ارائه شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با بیان اینکه از آغاز طرح ملی خدمات رسانی نوروز ۱۴۰۱، معاونت امداد و نجات به ۳۴ هزار و ۲۸۸ نفر خدمات ارائه داده است، ادامه داد: در این مدت ۱۷۷ عملیات شهری، ترافیکی، کوهستانی و رهاسازی انجام و ۴ هزار و ۵۴۴ نفر از خدمات حضوری بهره‌مند شده اند.

این مقام مسئول خدمات رسانی به ۱۲ هزار و ۴۹۳ نفر در کاروان‌های راهیان نور را از دیگر فعالیت‌های هلال احمر خوزستان برشمرد و گفت: ۷۵ نفر از هموطنان به مراکز درمانی انتقال یافتند.

خدادادی به ارائه خدمات سرپایی به ۵ هزار و ۲۳۶ نفر و خدمات سلامت محور به ۱۱ هزار و ۷۶۳ نفر اشاره کرد و افزود: این طرح تا ۱۳ فروردین امسال ادامه خواهد داشت.

48

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا