اخبار

مدیران تا آخرین لحظه مسئولیت باید به مردم خدمت کنند

مدیران تا آخرین لحظه مسئولیت باید به مردم خدمت کنند

استاندار کرمانشاه گفت: مدیران دستگاه‌های مختلف تا آخرین لحظه مسئولیت، موظفند براساس تکلیف شرعی، قانونی و اخلاقی به خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم شریف استان بپردازند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از کرمانشاه؛ بهمن امیری مقدم در نشست شورای برنامه‌ریزی ستان تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی با دوری و عدم توجه به حاشیه‌ها، تنها حل مشکلات مردم را به عنوان اولویت کاری دنبال کنند.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: افرادی که دنبال حاشیه سازی هستند اگر دغدغه پیشرفت و توسعه استان را داشتند، به دنبال مطالبه خدمت بیشتر و بهتر به مردم بودند.

وی یادآور شد: مردم اعتنایی به حاشیه‌سازان ندارند و براساس خدمت صادقانه‌ای که می‌بینند؛ قضاوت می‌کنند.

امیری مقدم در بخش دیگری از سخنانش به ضرورت رصد و پایش پروژه‌های عمرانی تاکید کرد و گفت: ماه گذشته از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان درخواست کردیم سامانه‌ای برای آگاهی از آخرین وضعیت پروژه‌های اجرایی طراحی کند که خوشبختانه این سامانه آماده شده و از امروز به شکل رسمی آغاز به کار کرد.

وی افزود: این سامانه آنلاین به مدیریت ارشد استان این امکان را می‌دهد که در صورت مشاهده هرگونه کم کاری و یا انحراف در پروژه‌ها، سریعا برای رفع مشکل چاره اندیشی کرده و یا در صورت لزوم دستگاه‌های نظارتی به موضوع ورود کنند.

استاندار کرمانشاه همچنین با تسلیت شهادت شهید نظری از پرسنل نیروی انتظامی در درگیری با سارقان مسلح، اظهار کرد: سرگرد نظری برای حفظ امنیت و آرامش مردم به شهادت رسید و جان خود را فدا کرد و دستگاه‌های مربوطه باید در سریع‌ترین زمان ممکن این مزدوران را شناسایی کرده و برای مجازات سریع به دستگاه قصایی تحویل دهند.

وی تاکید کرد: باید برخورد مقتدرانه و سریع با اینگونه اراذل و اوباش بگونه‌ای باشد که دیگر احدی جرات کشیدن اسلحه بر روی حافظان امنیت را نداشته باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا