اخبار

مراجعات سرپایی کرونا در تهران افزایش یافت/ «احتمالا موجی از افزایش خواهیم داشت»

مراجعات سرپایی کرونا در تهران افزایش یافت/ «احتمالا موجی از افزایش خواهیم داشت»

فارس نوشت: معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران از افزایش تعداد مراجعان سرپایی کرونایی در استان تهران خبر داد و گفت: احتمالا موجی از افزایش را داریم اما اینکه این موج چقدر ادامه دار بوده و منجر به افزایش مرگ و میر شود را نمی‌توان پیش بینی کرد.

نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس درباره «آخرین وضعیت کرونایی استان تهران»، بیان داشت: در استان تهران تقریبا در دهه دوم فروردین با افزایش تعداد مبتلایان سرپایی مواجه هستیم.

وی ادامه داد:‌در ۲۴ ساعت گذشته در کل ۳۶۰۰ مراجعه به کلینیک‌های تنفسی داشته‌ایم که نشان می‌دهد دید و بازدیدهای نوروزی تعداد موارد سرپایی را افزایش داده است.

معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: در تعداد بیماران بستری افزایش قابل توجهی نداشته‌ایم؛ضمن اینکه تعداد فوتی‌ها کم شده بود و اکنون نیز تقریبا تغییری در آن نداریم.

توکلی از فوت ۱۵ بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته در استان تهران خبر داد و درباره وضعیت آینده کرونایی استان تهران تصریح کرد: احتمالا موجی از افزایش را داریم اما اینکه این موج چقدر ادامه دار بوده و منجر به افزایش مرگ و میر شود را نمی‌توان پیش بینی کرد.

۴۷۴۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا