اخبار

نفوذ سامانه بارشی در اولین روز قرن جدید در آسمان تهران

نفوذ سامانه بارشی در اولین روز قرن جدید در آسمان تهران

اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی تهران را در روزهای آتی تشریح کرد و از نفوذ سامانه بارشی به استان در اولین روز قرن جدید خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران، طی پنج روز آینده آسمان کمی ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد و گاهی ابری پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر دوشنبه( اول فروردین) با نفوذ زبانه یک سامانه بارشی به تدریج آسمانی ابری و به تدریج از سه‌شنبه (۲ فروردین) تا پنجشنبه (۴ فروردین) در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتا شدید تا شدید به‌ویژه در بخش‌های جنوبی استان و رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق به‌ویژه در بخش‌های شمالی مورد انتظار است.

طی امروز و فردا ( یکشنبه ۲۹ اسفند و دوشنبه اول فروردین) روند افزایش نسبی دما و عصر سه‌شنبه تا چهارشنبه (۲ و ۳ فروردین) کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران فردا (اول فروردین) نیمه ابری تا ابری گاهی وزش باد و در شب نیمه ابری و در بعضی ساعت‌ها ابری و وزش باد و گاهی بارش پراکنده با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۰ درجه سانتیگراد و در روز سه‌شنبه (۲ فروردین) نیمه ابری تا ابری از بعد از ظهر وزش باد و گاهی رگبار باران با حداقل دمای۷ و حداکثر دمای ۱۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین طبق این گزارش، ایستگاه فیروزکوه (امین‌آباد) با دمای ۶- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

بیشتر بخوانید:

هشدار بارش‌های سیل‌آسا و طوفان در ۱۷ استان

پیش‌بینی بارش‌ها در شمال غرب کشور چه می‌گوید؟

47231

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا