اخبار

هتل های نزدیک فرودگاه کرمانشاه

هتل های نزدیک فرودگاه کرمانشاه

کرمانشاه از جمله زیباترین شهرهای توریستی ایران به حساب می‌آید. این شهر جاذبه‌های گردشگری طبیعی و البته تاریخی بسیار دارد. قدمت تمدن در این شهر به هزاران سال پیش باز می‌گردد. از زیبایی طبیعت آن هم که هرچه بگوییم کم است. بلیط کرمانشاه تهران و بلیط تهران کرمانشاه از جمله بلیط‌های پرفروش در ایام نوروز به حساب می‌آید.

کرمانشاه از جمله زیباترین شهرهای توریستی ایران به حساب می‌آید. این شهر جاذبه‌های گردشگری طبیعی و البته تاریخی بسیار دارد. قدمت تمدن در این شهر به هزاران سال پیش باز می‌گردد. از زیبایی طبیعت آن هم که هرچه بگوییم کم است. بلیط کرمانشاه تهران و بلیط تهران کرمانشاه از جمله بلیط‌های پرفروش در ایام نوروز به حساب می‌آید. نوروز و مخصوصاً اردبیهشت ماه، بهترین زمان بازدید از این شهر زیبا محسوب می‌شود. اگر قصد تجربه سفر هوایی به کرمانشاه را دارید، بهتر است به‌دنبال هتل‌هایی بگردید که در فاصله نزدیکی از فرودگاه قرار داشته باشند.

هتل پارسیان کرمانشاه

هتل پارسیان کرمانشاه از جمله بهترین هتل‌های ۵ستاره کرمانشاه به حساب می‌آید. این هتل دارای خدمات لوکس و بسیار عالی است. هتل پارسیان در نزدیکی فرودگاه کرمانشاه قرار دارد. به همین خاطر نیازی نیست تا هزینه بیشتری بابت دریافت خدمات ترانسفر پرداخت کنید. البته این هتل نیز برای مشتریان ویژه خود، خدمات ترانسفر رایگان ارائه می‌دهد.

هتل پراسیان کرمانشاه در ساختمان ۹ طبقه واقع شده است و دارای ۱۰۰ واحد اقامتی است. این هتل از جمله ۲۲ هتل مجهز و لوکس شرکت هتل‌های پارسیان است. در این هتل می‌توانید داخل واحدهای لوکس یا واحدهای معمولی اقامت کنید. تنوع اتاق‌های این هتل بسیار عالی است و بر اساس هر بودجه و شرایطی می‌توانید اتاق مناسب خود را داشته باشید. هتل پارسیان را می‌توان از جمله بهترین هتل‌های کرمانشاه دانست و البته هزینه‌ای که بابت اقامت در آن پرداخت می‌کنید به‌مراتب از هتل‌های دیگر بیشتر است.

هتل آپارتمان کوروش

اگر پرجمعیت سفر می‌کنید، بهتر است در هتل آپارتمان اقامت داشته باشید. بسیار از افراد تصور منفی و بدی درباره هتل آپارتمان دارند و تصور می‌کنند که خدمات مناسبی را دریافت نمی‌کنند. در اصل باید بدانید که اگر در هتل آپارتمان لوکس اقامت داشته باشید، می‌توانید از خدماتی بسیار عالی بهره‌مند شوید.

هتل آپارتمان کوروش از جمله بهترین هتل آپارتمان‌های کرمانشاه است. این هتل آپارتمان در نزدیکی فرودگاه اشرفی کرمانشاه قرار دارد. پس می‌توانید بعد از پرواز، به سرعت خودتان را به محل اقامت برسانید. هتل آپارتمان کوروش در زمینی به مساحت ۱۲۵۰ مترمربع واقع شده است و با ۲۸ باب واحد اقامتی از مسافران خود پذیرایی می‌کند. تقریباً اکثر واحدها دارای حداقل فضای ۸۰ مترمربعی هستند و تمام امکانات رفاهی و خدماتی در این هتل آپارتمان‌ها وجود دارد. همچنین پذیرش به‌صورت ۲۴ ساعته انجام می‌شود. پس اگر پرواز دیروقت داشتید، لازم نیست نگران محل اقامت خود باشید.

هتل های نزدیک فرودگاه کرمانشاه

هتل آزادگان کرمانشاه

هتل آزادگان یک هتل ۴ ستاره است. این هتل در سال ۱۳۶۸ به بهره‌برداری رسیده است و یک بار در سال ۱۳۹۷ آن را به‌صورت کامل بازسازی کردند. این هتل در ساختمانی ۳ طبقه قرار دارد و مجموعاً با ۱۱۱ باب واحد اقامتی از جمله اتاق و سوئیت از مسافران خود پذیرایی می‌کند.

هتل آزادگان از جمله بهترین هتل‌های ۴ستاره در کرمانشاه به حساب می‌آید. همچنین باید بدانید با توجه به حدود ۳۰ سال سابقه هتل‌داری، کارکنان این هتل بسیار آموزش‌دیده هستند و رفتاری مؤدبانه با مسافران دارند. هتل آزادگان در نزدیکی فرودگاه اشرفی کرمانشاه قرار دارد. همچنین از این هتل می‌توانید دسترسی ساده‌ای به شکارگاه خسرو پرویز داشته باشید که تنها شکارگاه باقی‌مانده از دوران ساسانی به حساب می‌آید. همچنین از این هتل می‌توانید به‌راحتی خودتان را به مجموعه زیبای طاق بستان برسانید.

هتل جمشید

هتل جمشید با وجود آنکه یک هتل ۴ستاره است؛ اما از جمله لوکس‌ترین و باعظمت‌ترین هتل‌های کرمانشاه به حساب می‌آید. بعد از آنکه اقدام به خرید بلیط تهران کرمانشاه کردید، حتماً مشخصات این هتل را بررسی کنید. هتل جمشید در نزدیکی فرودگاه قرار دارد. پس حتی اگر ساعت بلیط کرمانشاه تهران شما هم مناسب نباشد، نیازی به نگرانی نیست. زیرا در کمتر از ۵ دقیقه به فرودگاه می‌رسید.

وقتی که تصویر نمای بیرونی هتل را ببینید، متوجه دلیل نامگذاری آن خواهید شد. در اصل این هتل را بر اساس ظاهر تخت جمشید طراحی کرده‌اند. این هتل در سال ۱۳۸۶ به بهره‌برداری رسیده است و در سال ۱۳۹۵ یک بار به‌صورت کامل بازسازی شد. هتل جمشید یک هتل دو طبقه است که مجموعاً با ۴۰ باب واحد اقامتی از مسافران خود پذیرایی می‌کند. به همین خاطر فضایی دنج و آرام دارد.

هتل رسالت

خب قرار نیست که تمام هتل‌هایی که در نزدیکی فرودگاه کرمانشاه قرار دارند، هتل‌های ۴ و ۵ ستاره باشند. اگر قصد تجربه سفر کاری دارید یا اینکه می‌خواهید هزینه‌اهای سفرتان را کاهش دهید، می‌توانید در هتل ۲ستاره رسالت اقامت داشته باشید. با دیدن نمای داخلی و بیرونی این هتل، اصلاً نمی‌توانید تصور کنید که هتل رسالت یک هتل ۲ ستاره است.

هتل های نزدیک فرودگاه کرمانشاه

این هتل ظاهری بسیار شیک و امروزی دارد؛ اما باید بدانید که قدمت آن به سال ۱۳۵۰ باز می‌گردد. در حقیقت ظاهری که امروز مشاهده می‌کنید، به‌خاطر بازسازی اخیر در سال ۱۳۹۵ است. هتل رسالت در ساختمانی ۱۰ طبقه قرار گرفته است و مجموعاً با ۶۰ باب واحد اقامتی از مسافران خود پذیرایی می‌کند. با خرید چارتری بلیط کرمانشاه تهران و بلیط تهران کرمانشاه در کنار اقامت داخل هتل رسالت، می‌توانید ارزان‌ترین سفر را به کرمانشاه تجربه کنید.

به‌صورت کلی می‌توان گفت که خوشبختانه هتل‌های متعدد بسیاری در نزدیکی فرودگاه اشرفی کرمانشاه قرار دارند. پس می‌توانید بر اساس بودجه و شرایط خود، بهترین گزینه را برای اقامت انتخاب کنید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا