رپورتاژ

وب سرویس پروازهای داخلی و خارجی

وب سرویس پروازهای داخلی و خارجی

وب سرویس پرواز های داخلی و خارجی توسط سیتی نت

یکی دیگر از عنوان های سیتی نت و فعالیت های انجام شده توسط متخصصین این شرکت،نرم افزار ویژه آژانس های هواپیمایی و شرکت‌ های رزرواسیون خدمات گردشگری بوده که وب سرویس پرواز داخلی و خارجی می باشد. دقت داشته باشید توسط این سرویس در شرکت ‌های هواپیمایی اقدام به ارائه خدمات آنلاین و فروش لحظه‌ای پروازهای داخلی و خارجی می نمایند. همچنین امکان نمایش و خرید پروازهای سیستمی ایرلاین‌های داخلی، گزارش فروش بلیط، فهرست تراکنش ها، درخواست استرداد پروازهای چارتر، استرداد آنلاین پروازهای کیش ایر، پروازهای چارتر کنندگان منتخب سیستم سپهر، پروازهای چارتر سیستم مقیم و پروازهای چارتری سیستم راویس نیز به نمایش گذاشته می شود. با این حال در این نرم افزار امروزه تعداد زیادی آژانس و شرکت گردشگری امکان ارائه فروش لحظه ای پرواز و هتل را در سراسر جهان دارند به طوری که می توان با استفاده از این وب سرویس به صورت آنی به بیش از ۴۵۰ هزار هتل و ارائه خدمات در بیش از ۳۰ هزار شهر دنیا دسترسی داشت. همچنین با توجه به اینکه در این وب سرویس قیمتها به صورت رقابتی است بطور حتم نرخ آن به صورتی بوده که در پایین ترین حد خود ارائه می شود و از طرفی لازم است بدانید امکان ارائه اطلاعات در فرمت های استاندارد وجود دارد.

فرهنگ کاری شرکت سیتی نت

با وجود عنوان های سیتی نت که بسیار مهم و حیاتی است مشاهده می شود از نیرو های متخصص، جوان و تحصیلکرده در این شرکت استفاده شده و همچنین پروژه‌ های بسیار بزرگی در سال‌های اخیر توسط این شرکت اجرا شده است. در شرکت سیتی نت فضای کاری به گونه ای بوده که آرام و دوستانه است و همکاران سعی می کنند تا دارای روحیه بالا بوده و کارهای گروهی را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. در این شرکت مسئولیت ها و وظایف به صورت جداگانه برای افراد مشخص شده است و به طور کلی می توان گفت مهمترین هدف مشترک افراد در این شرکت، استفاده از ابزارهای کاربردی و متد های جدید و به روز می باشد

وب سرویس هتل سیتی نت

وب سرویس هتل همانطور که گفته شد از دیگر عنوان های سیتی نت بوده که در حال حاضر امکان رزرو هتل به صورت آنلاین را برای افراد مهیا نموده است. در این شرکت علاوه بر امکان رزرو هتل های داخلی رزرو هتل خارجی نیز وجود دارد و همچنین می‌توان به صورت آنلاین اقدام به استرداد هتل خارجی نیز نمود. لازم است بدانید به اندازه پرواز فروش آنلاین هتل وجود نداشته زیرا این زیرساخت تازه شروع شده است و تعداد هتل هایی که فروش آنلاین دارند خیلی پایین می باشد. اما با این حال مشاهده می‌ شود در صنعت گردشگری حدود ۲۰ درصد هتل های ایران در حال حاضر به صورت آنلاین به فروش می رسد. البته این در حالی است که امروز تمامی هتل های خارجی فروش آنلاین دارند و کار را برای مشتریان آسان نموده است.

وب سرویس خارجی

مانند وب سرویس داخلی، بین ایرلاین های خارجی ترکیش، امارات، قطری، ایران نیز سیستم پرواز آمادئوس برقرار است. شما می توانید برای دریافت وب سرویس این پروازها، با ایرلاین های داخلی ارتباط برقرار کنید و حداقل یک سال با آنها کار کنید. پس از تایید از سوی ایران ایر، شما به آمادئوس ایران معرفی می شوید و به پروازها دسترسی خواهید داشت.   همچنین لازم است بدانید که پیاده سازی وب سرویس آمادئوس کار پیچیده ای است که شرکت های کمی مانند فرانگر مجوز پیاده سازی وب سرویس را ارائه می کنند.

از جمله وب سرویس های خارجی دیگر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • وب سرویس پرتو
 • galileo
 • وب سرویس ایالتی itati

 

وب سرویس بلیط هواپیما

یکی از مهمترین سیاست ها برای اغلب شرکت های هواپیمایی و آژانس های هواپیمایی با توجه به فضای رقابتی این عرصه، کسب رضایت مشتریان است. به همین خاطر شما به عنوان مدیر سعی می کنید تا از عوامل مختلفی کمک بگیرید تا بتوانید رضایت مشتریان خود را به طور کامل بدست آوردید.

وب سرویس بلیط هواپیما یکی از خدماتی است که نیازهای مسافران را در زمان کوتاهی برطرف می کند. در واقع این سرویس یک ابزار است که به سایت شما امکان می دهد تا مشتریانی که برای مشاهده بلیط هواپیما به وب سایت شما مراجعه نموده اند، بتوانند بلیط های بقیه فروشندگان بلیط هواپیمایی را مشاهده کنند و این باعث می شود تا کاربران وب سایت شما، دیگر به وب سایت های دیگر جابه جا نشوند و در زمان آنها نهایت صرفه جویی شود.

وب سرویس پروازهای داخلی

در بحث فروش بلیط هواپیما می توان بلیط ها را متناسب و متعلق به شرکت های هواپیمایی داخلی و شرکت های هواپیمایی کشورهای خارجی دانست. با توجه به اینکه در ایران 20 ایرلاین وجود دارد، شما نیاز دارید تا پروازهای تک تک این ایرلاین ها را چک کنید و بلیط های فعال آنها را بررسی نمایید. برای دسترسی به این مهم، سیستم های وب سرویسی از جانب ایرلاین ها به شما با شرایطی ارائه می شود که می تواند توسط بات ها و برنامه نویسی که دارند صندلی های خالی پروازها را به طور کامل چک کنید.

وب سرویس ها با توجه به اینکه سیستم فروش شرکت های هواپیمایی بر اساس چه سیستمی هستند، می توانند وب سرویس های مختلفی داشته باشند که در این صورت نیاز به اخذ تمام این وب سرویس ها از این شرکت های هواپیمایی می باشد. پس اگر بخواهیم مثال هایی در مورد وب سرویس داخلی و خارجی بزنیم ابتدا می توان از   وب سرویس های داخلی نام برد که عبارتند از:

 • وب سرویس پروازهای سیستمی برای ایرلاین های متصل به سیستم گابریل
 • وب سرویس ماهان
 • Api بلیط هواپیما
 • وب سرویس گابریل
 • وب سرویس پروازهای چارتری

وایت لیبل

وایت لیبل یکی از راه های سریع برای طراحی سایت است که در واقع یک وب سایت آماده است که اطلاعاتی مانند:

 • لوگو
 • توضیحات
 • رنگ سازمانی
 • و …

در آن بارگزاری می شود و شما می توانید در مدت کوتاهی (یک روز) یک سایت آماده داشته باشید. استفاده از وایت لیبل های مخصوص فروش بلیط هواپیما می تواند راهکار بسیار مناسب و سریعی برای ایجاد سایت فروش بلیط هواپیما باشد. از جمله ویژگی های وایت لیبل ها، طراحی آن برای همه نوع کسب و کارها است که متناسب با نوع کاربری و ویژگی هایی که دارند انجام می شود. از جمله مثال هایی که در مورد کاربردهای وایت لیبل ها می توان گفت، وایت لیبل های تور، بلیط هواپیما و همچنین پروازهای چارتری هستند که امروزه شرکت های طراحی سایت با توجه به خدمات خاصی که گروه های مختلف کسب و کار دارند، سایت های آماده ای را برای راه اندازی سریع تر سایت و ورود به دنیای مجازی ارائه می کنند.

وایت لیبل فروش بلیط

وایت لیبل ها برای آژانس های مسافرتی می توانند وب سایت های آماده مناسبی برای فروش بلیط هواپیما باشند.   از جمله ویژگی های وایت لیبل مناسب برای سایت فروش بلیط هواپیما می توان گفت:

 • قابلیت رزرو هتل ها، بلیط هواپیماها، وب سرویس بلیط قطار ها مانند سایت فروش بلیط هواپیما و سایر سایت های آژانس های هواپیمایی
 • هزینه های پایین این نوع از طراحی های سایت فروش بلیط هواپیما که مقرون به صرفه است.
 • ارائه پشتیبانی برای وایت لیبل ها از طرف شرکت های سازنده
 • امکان توسعه این وایت لیبل ها
 • انتخاب کیفیت و نوع خدمات به دلخواه
 • صرفه جویی در زمان برای طراحی سایت فروش بلیط هواپیما
 • افزایش سرعت خدمت رسانی به کاربران و مشتریان خود
 • گسترش حجم فروش

برگرفته از وب سایت سیتی نت به آدرس اینترنتی https://citynet.ir/

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا