رپورتاژ

ویزیت متخصص در منزل مشهد و ویزیت پزشک عمومی در منزل با مجوز وزارت بهداشت

ما در مرکز خدمات پزشکی در منزل سروش  پزشكان از هر تخصص ها را به منزل شما اعزام مي كنيم . بدون هيچ گونه محدوديتي در محل زندگي، در هركدام از مناطق مشهد كه باشيد پزشكان ما خود را در سريع‌ترين زمان ممكن به شما مي‌رسانند تا خدمات‌رساني به بهترين شكل و با كمترين سختي براي بيمار شما، انجام شود. به دليل اهميت صرفه جويي در وقت و هزينه، افراد ترجيح مي‌دهند به جاي خروج از منزل و قرار گرفتن در ازدحام جمعيت بيمارستان‌ها و منتظر ماندن در مطب پزشكان متخصص، خدمات درماني و مراقبتي را در منزل خود و در زمان دلخواه دريافت كنند. اگر نياز به ويزيت پزشك در منزل داريد و امكان مراجعه به مراكز درماني نداريد

دکتر در منزل مشهد

خدمات پزشکی در منزل شامل چه مواردی است؟

دکتر در منزل مشهد  زمانی مفید است که در منزل  هستید و نمیتوانید خارج شوید و خدمات پزشکی لازم دارید که نیازی به  تجهیزات پزشکی خاص و غیرقابل حمل ندارد . در اینصورت به راحتی می توانید از خدمات دکتر سیار در مشهد استفاده کنید . هم پزشک عمومی و هم پزشک متخصص در این خدمات در اختیار شما قرار دارد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد. اگر در اینترنت به دنبال عبارات زیر هستید با ما تماس بگبرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

 • دکتر در منزل برای کرونا مشهد
 • تعرفه ویزیت پزشک در منزل مشهد
 • دکتر سیار در مشهد
 • خدمات پزشکی در مشهد
 • خدمات پرستاری در منزل مشهد
 • تعرفه ویزیت در منزل 1400
 • خدمات پرستاری در منزل مشهد شبانه روزی
 • ویزیت متخصص در منزل مشهد
 • خدمات پرستاری در منزل مشهد پیروزی
 • خدمات پزشکی در منزل مشهد
 • دکتر برای کرونا در مشهد
 • ویزیت پزشک عمومی در منزل
 • ویزیت دکتر در منزل کرونا
 • ویزیت پزشک متخصص در منزل
 • اعزام پزشک به منزل
 • پزشک متخصص داخلی در منزل
 • ویزیت متخصص ریه در منزل
 • ویزیت متخصص عفونی در منزل
 • ویزیت سالمندان در منزل
 • ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل
 • تعرفه ویزیت پزشک در منزل مشهد

ویزیت پزشک عمومی در منزل

چه موقع نیاز به اعزام پزشک و پرستار در مشهد دارید ؟ در مواقعی که با یک مشکل و بیماری مواجه می شوید که نمی دانید منشا این درد چیست و نمی دانید مشکل به کدام قسمت بدن بر می گردد، راه چاره پزشک عمومی است. به این ترتیب که با ویزیت پزشک عمومی در منزل شرح حال کلی بیمار گرفته می شود و با تشخیص اولیه وضعیت کلی بیمار بررسی می شود.

ویزیت دکتر در منزل کرونا

امروزه بیشترین موردی که افراد به ویزیت پزشک در منزل وابسته می سازد بیماری کرونا است. زیرا در انتقال بیمار به مطب و بیمارستان تنها موجب بدتر شدن بیماری و امکان درگیری بیشتر سایر افراد می شود. از این رو ویزیت دکتر در منزل کرونا بیشتر درخواست می شود.

ویزیت پزشک متخصص در منزل

از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل استفاده کنید هرگاه در شرایط اضطراری و با توجه به حال عمومی و فیزیکی بیمار، امکان انتقال بیمار به مطب یا بیمارستان وجود ندارد. همانطور که می دانید دسترسی به پزشک متخصص به جز در مطب و ساعات خاصی در بیمارستان ها امکان پذیر نیست. اما در صورتی که از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل استفاده کنید، می توانید به این دغدغه ها پایان دهید. در زمان رویارویی با شرایط سخت از برترین متخصصین شهر کمک بگیرید.

اعزام پزشک به منزل

امروزه به دلیل صرفه جویی در وقت و البته هزینه درمان و رفت و آمد، افراد ترجیح می‌دهند. بجای خروج از منزل و قرار گرفتن در ازدحام جمعیت و صف های بیمارستانی و مطب پزشکان متخصص، خدمات درمانی و اعزام پزشک متخصص به منزل خود و در زمان مناسب دریافت کنند. در اوضاع کنونی با توجه به شرایط اضطراری در بیمارستان ها استفاده از خدمات پزشکی و کمک از پزشکان متخصص در منزل می تواند بهترین انتخاب باشد. در صورتی که شما واقف به نوع بیماری خود باشید می توانید از خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل بهره مند شوید.

ویزیت پزشک متخصص در منزل

پزشک متخصص داخلی در منزل

چه زمانی از خدمات پزشک متخصص در منزل می توانید استفاده کنید ؟ در صورتی که در دچار بیماری داخلی هستید و یا دوره نقاهت بعد از عمل جراحی می باشید میتوانید از خدمات ویزیت پزشک متخصص داخلی در منزل بهره مند شوید. ممکن است که انتقال بیمار شما به دلایل مختلف به مراکز درمانی برایتان سخت باشد. همچنین به دلیل شرایط کرونا می توانید در منزل با آسایش خاطر از خدمات پزشک در منزل بهره مند شوید.

ویزیت متخصص ریه در منزل

یکی از بیشترین تقاضاهای خدمات پزشکی با توجه به شیوع بیماری کرونا و شرایط قرنطینه، ویزیت متخصص ریه در منزل است، که کاربران نیازمند آن هستند. با توجه به این موضوع می توانید بدون انتقال بیماران غیر اورژانسی به بیمارستان، شرایط سلامتی عزیزانتان را فراهم کنید.

ویزیت متخصص عفونی در منزل

در صورتی که در اطراف شما عزیزانی هستند که باید به طور مرتب مورد بررسی و معاینه پزشک عفونی در منزل قرار بگیرند یا از بیماری عفونی خاصی رنج می برید. می توانید از خدمات ویزیت متخصص عفونی در منزل ما استفاده کنید. در این صورت بدون نیاز به انتقال بیمار به بیمارستان و یا مراکز درمانی بهترین اقدامات پزشکی در محل را دریافت خواهید کرد.

ویزیت سالمندان در منزل

ویزیت سالمندان در منزل شامل معاینه فیزیکی بیمار مانند بررسی سطح هوشیاری، چکاپ علائم حیاتی شامل فشار خون ، نبض، درجه حرارت و تنفس است . شرایط کرونایی و همچنین امکان وجود مشکلات حرکتی در سالمندان باعث می شود که این افراد نیاز بیشتری به خدمات پزشک در منزل داشته باشند . همچنین در صورتی که بیمار به خدمات دیگری همچون سونوگرافی در منزل  نیز نیاز داشته باشد. اقدامات لازم در زمینه انجام خواهد شد.

ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل

در کنار مزایای زیاد ویزیت پزشک در منزل برای سالمندان ، ویزیت پزشک در منزل کودکان بسیار مفید است. زیرا کودکان در شرایط بیماری انتقال به مطب سخت تر است و بهانه گیرتر می شوند. از این رو ویزیت پزشک متخصص اطفال در منزل فرصت بسیار ویژه ای برای کودکان بیمار، کم توان حرکتی و دارای بیماریهای خاص است.

تعرفه ویزیت پزشک در منزل مشهد به چه مواردی وابسته است؟

تعرفه ویزیت پزشک در منزل مشهد به موارد متعددی وابسته است. در درجه اول اینکه قیمت معاینه پزشک عمومی در منزل با هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل یکسان نیست. مورد دیگر نوع خدمات مورد نیاز است. معمولا هزینه معاینه پزشک در منزل ثابت است اما اگر خدمات جانبی مورد نیاز باشد قطعا این هزینه ها تغییر می کند. همچنین اینکه مراجعه بیمار به مطب یا کلینیک علاوه بر هزینه ویزیت پزشک باید زمان و رفت و برگشت و معطلی در ترافیک و … را نیز حساب کرد. از این رو با محاسبه این موارد قیمت معاینه دکتر در منزل در مواردی که جابجایی بیمار مقدور نیست، حتی به صرفه تر است.

تعرفه ویزیت پزشک در منزل مشهد

جهت اطلاع از هزینه ویزیت بیمار در منزل و همچنین درخواست معاینه پزشک در منزل می توانید با ما تماس بگیرید. متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل در کمترین زمان ممکن با شما صحبت خواهند کرد و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار داده و مقدمات لازم را جهت اعزام پزشک به منزل فراهم خواهند نمود.

ما در اين مطلب به موضوعات دكتر سيار و پزشك در محل و دكتر در منزل براي كرونا مشهد پرداختيم. مجموعه پرستاري در منزل سروش در مورد پزشك در محل و دكتر در منزل براي كرونا مشهد با بهترين شرايط در خدمت شما عزيزان مي باشد شما عزيزان ميتوانيد جهت دريافت مشاوره رايگان با يكي از شماره هاي زير تماس برقرار نماييد.

09153150004 09155163299 05138444300

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا