رپورتاژ

بهترین پیشنهاد برای مطالعه کتاب های فیزیولوژی

کتاب رنگ آمیزی آناتومی

The Anatomy Coloring Book

آیا فکر نمی کردید که مطالعه آناتومی نیز می تواند سرگرم کننده باشد؟ برای یادگیرندگان بصری و حرکتی، شاید این را به لیست بهترین کتاب های فیزیولوژی و آناتومی برای دانشجویان پزشکی اضافه کنید. با استفاده از هنر، کتاب رنگ آمیزی آناتومی ابزاری مکمل برای کمک به شما در یادگیری ساختارهای تشریحی است. این شامل 162 تصویر سیاه و سفید با جزئیات از عضلات، استخوان ها، اعصاب و عروق است که در هر سیستم اندام سازماندهی شده اند . در ابتدا، دستورالعملی برای راهنمایی کاربران در مورد نحوه رنگ آمیزی صحیح تصاویر و برچسب ها وجود دارد تا بهترین نتیجه را به دست آورند. جدای از تصاویر، اطلاعات تکمیلی در کنار تصاویر برای درک بیشتر ساختارهای رنگی وجود دارد. این کتاب رنگ آمیزی برای آمادگی امتحان عالی است. به آشنایی بصری و حرکتی آناتومی انسان کمک می کند.

سوبوتا  آناتومی انسان

این  کتاب در 3 جلد ارائه می شود که آناتومی عمومی، سیستم اسکلتی عضلانی، اندام های داخلی و آناتومی عصبی را پوشش می دهد . این شامل کتابچه ای از جداول در مورد عضلات، اعصاب و عروق است. همچنین می توانید یک کارت دسترسی به نسخه آنلاین آن و برنامه مربیگری امتحان داشته باشید. تصاویر موجود در نسخه های الکترونیکی قابل چاپ هستند و حاوی راهنمای اطلاعاتی برای تشریح هستند. این کتاب همچنین شامل نام لاتین ساختارهای بدن به همراه توضیحات آنها به زبان انگلیسی است.

کتاب درسی فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال

دلیل دیگری وجود ندارد که چرا این کتاب شماره 1 فیزیولوژی پزشکی است ، جز این واقعیت است که از اولین انتشار آن استاندارد طلایی است . تقریباً 1200 صفحه آن مملو از بحث‌های عمیق و دقیق در مورد فرآیندهای مختلف سلولی و حتی زیست مولکولی درگیر در فیزیولوژی انسان است .

فیزیولوژی پزشکی Boron & Boulpaep

کتاب دیگری در فیزیولوژی پزشکی، یک بحث عمیق و مفصل را ارائه می دهد. جدا از  آنها را با چندین نمودار و شکل تکمیل می کند. این فیزیولوژی از سطح سلولی تا اینکه چگونه همه فرآیندها را می توان در کنار هم قرار داد تا در عمل بالینی به کار رود.

این شامل 10 بخش است که یک سیستم اندام را پوشش می دهد. هر بخش به چند فصل تقسیم می شود. در مجموع دارای 62 فصل با بیش از 1300 صفحه می باشد.

کتاب آناتومی بالینی مور

یک کتاب درسی آناتومی بالینی اطلاعات جامعی در مورد آناتومی انسان به شما می دهد. به طور خلاصه، این کتاب مفید شما در زمینه مبانی نظری است . حتی اگر به حوزه‌های تخصصی پزشکی پیشرفته‌تری برسید، خواهید دید که به این کتاب باز می‌گردید تا ذهن خود را با اصول آناتومیک تازه کنید .

آناتومی بالینی یک دوره پزشکی سطح بالاتر است که در آن دانش آناتومی در محیط بالینی به کار می رود. در اینجا، آناتومی را با سیستم های تشخیص، تصویربرداری، پزشکی اورژانس و جراحی عمومی مرتبط خواهید کرد. این کتاب ممکن است طولانی باشد و اطلاعات زیادی را ارائه دهد که باید بدانید، اما در هر انتهای آن کادرهای آبی رنگی دارد که آموخته‌ها و نکات برجسته یک فصل خاص را خلاصه می‌کند.

بهترین کتاب های آناتومی و فیزیولوژی با قیمت متناسب به همراه مشاوره برای دانشجویان پزشکی در انتخاب کتاب درست، برای مطالعه و تست آموزش از انتشارات ارجمند خریداری کنید راهنماهای برتر ما در مورد اینکه چگونه یک دانشجوی برتر پزشکی باشید. منتظر شما در سایت کتاب های تخصصی پزشکی جعفری نوین هستیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا