اخبار

چرا قالیباف، از ابتدا جلوی رای گیری طرح صیانت را نگرفت؟ / آیا می خواست با رفتارش تاثیرات فایل صوتی را از خود دور کند؟

چرا قالیباف، از ابتدا جلوی رای گیری طرح صیانت را نگرفت؟ / آیا می خواست با رفتارش تاثیرات فایل صوتی را از خود دور کند؟

روزنامه اعتماد درباره تصویب طرح صیانت در کمیسیون مربوطه و سپس غیرقانونی خواندن آن توسط معاونت قوانین مجلس نوشت:آنچه در فرآیند تصویب کلیات و بعد انتشار نامه معاونت قوانین مورد توجه قرار گرفت، رفتار رییس مجلس، مشاوران و رسانه‌های منتسب به او در برابر این طرح بود که اصرار داشتند رای‌گیری کلیات این طرح در کمیسیون مشترک باطل است.

اینکه رسانه‌ها و مشاوران رییس مجلس در کنار مردم قرار گرفته‌اند مورد انتقاد نیست بلکه سوالی که پیش می‌آید این است که آیا رییس مجلس نمی‌توانست از همین رای‌گیری کلیات طرح که بنا به نامه معاون خود او غیرقانونی بوده جلوگیری کند؟ او که برای اعمال نظر خود در خصوص مصوبات همواره تلاش می‌کند! که نمونه آن موضوع حذف ارز 4200 در بودجه سال 1401 بود و همه نماینده‌ها در جریان اصرار او بر حذف ارز 4200 هستند و برشی از این پافشاری قالیباف در گفت‌وگوی با حمیدرضا حاجی‌بابایی رییس کمیسیون تلفیق بودجه 1401 در صحن علنی مجلس به نمایش عموم درآمد.
آیا تصویب کلیات طرح صیانت و بعد اعلام ابطال آنکه منجر به به واکنش گسترده در فضای مجازی شد، اقدامی در راستای خارج کردن قالیباف از مرکز توجهات در شبکه‌های اجتماعی در پی انتشار فایل صوتی نبود؟

23302

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا