رپورتاژ

چه کسانی می توانند کاندید عمل لیپولیز باشند؟

روش های کم تهاجمی و غیر تهاجمی یک روند رو به رشد در پزشکی زیبایی هستند. پیشرفت در فناوری پزشکی باعث می شود که علم و درمان با روش های جراحی قابل مقایسه باشد.
درمان های ضد پیری صورت، مانند پرکننده های پوستی و بوتاکس، در صدر لیست محبوبیت قرار دارند. اما، درست در پشت آنها، تکنیک های غیرتهاجمی لیپولیز بدن قرار دارند.
کمترین عوارض، زمان بهبودی کوتاه و خسارات ناشی از عواملی هستند که به نفع درمان های غیرتهاجمی عمل می کنند. همچنین برای اکثر افراد مناسب هستند و در مورد جراحی نمی‌توانم همین را بگوییم.
در این مقاله، ما همه چیز را در مورد لیپولیز توسط دکتر لیپولیز در تهران برای شما بیان کرده ایم – یک تکنیک در پزشکی زیبایی و لیپولیز.
به زبان ساده، لیپولیز یک فرآیند حل کننده است . زمانی که به دلیل رژیم غذایی و ورزش وزن کم می کنیم، به طور طبیعی در داخل بدن رخ می دهد.
لیپولیز، به عنوان یک عمل زیبایی شناختی، را نیز حل می کند. اما این کار را با تأثیر خارجی و با کمک فناوری مدرن انجام می دهد.
البته محدودیت هایی وجود دارد. لیپولیز نمی تواند بالای انتخاب را “ذوب” کند. به همین دلیل است که این یک تکنیک ساخت بدن است و نه یک روش کاهش وزن.
این درمان می تواند کمتری از انجام دادن را در نواحی خاصی از بدن هدف قرار دهد. یعنی: شکم، ران ها، باسن و ناحیه زیر چانه. معمولاً از مشاهده نتایج به چندین جلسه قبل نیاز دارید. با این حال، ایمن، بدون درد و بدون توقف است.

لیپولیز چیست؟

ما اشاره کردیم که لیپولیز یک روند طبیعی است. این یک مسیر متابولیک است که در داخل سلول ها رخ می دهد. اسیدهای چرب و گلیسرول تبدیل می شوند. متابولیسم بیشتر به کاهش رسوبات منجر می شود به صورت موضعی می شود.
این راه طبیعی است. روش های غیرتهاجمی کانتورینگ بدنی برای حرکت برنامه ریزی شده سلولی (آپوپتوز) متکی هستند.
آنها سلول های را از بین می برند که باعث جذب آنها توسط ماکروفاژها و کاهش رسوب در ناحیه درمان می شود.

انواع درمان لیپولیز

چهار روش رایج لیپولیز وجود دارد. اینها هستند:
•    لیزر لیپولیز
•    لیپولیز تزریقی
•    کرایولیپولیز و
•    لیپولیز با فرکانس رادیویی
•    سونوگرافی عکس با شدت بالا (HIFU)
لیزر لیپولیز
لیزر لیپولیز محبوب ترین، ایمن ترین و موثرترین روش کانتورینگ بدن با حداقل تهاجم است. هر جلسه منجر به کاهش دائمی چربی در ناحیه درمان می شود.
لیزر لیپولیز یک درمان زیبایی با حداقل تهاجم است. این شامل ایجاد برش های کوچک در پوست است تا نور لیزر بتواند به سلول های چربی برسد. درمان نیاز به بی حسی موضعی دارد.
پزشک رسوبات چربی شکسته شده را با جاروبرقی یا ماساژ می دهد و به طور موثر در طول هر جلسه آنها را از بین می برد.
عوارض جانبی قابل توجهی وجود ندارد. اگرچه ممکن است مقداری سوزش، کبودی و تورم به صورت موضعی رخ دهد.

لیپولیز تزریقی

در لیپولیز تزریقی از مواد شیمیایی برای کاهش تعداد سلول های چربی در ناحیه درمان استفاده می شود. پزشکان الو پزشک معمولاً اسید دئوکسی کولیک را در زیر چانه تزریق می کنند تا از شر چربی های زیر مغزی خلاص شوند (چانه مضاعف).
بی حسی موضعی برای از بین بردن ناراحتی در طول عمل کافی است. برای دستیابی به نتایج نتایج معمولاً دو تا شش درمان لازم است. در این بین ممکن است مقداری کبودی، قرمزی، درد و تورم در منطقه احساس کنید.
عوارض نادر شامل اشکال در بلع یا آسیب عصبی است.

کرایولیپولیز

سلول های بهتر از سلول های اطراف منجمد می شوند. کرایولیپولیز یک روش غیر تهاجمی کانتورینگ بدن است که برای این سرمایه گذاری می کند.
هر چه سلول های بدن منجمد می میرند، ماکروفاژها آنها را هضم می کنند. این روند باعث کاهش سرعت درمان در ناحیه درمان می شود.
یک جلسه حدود ساعت دقیقه طول می کشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا