اخبار

کشف بیش از نیم تن مخدر که در بیل مکانیکی جاساز شده بود

کشف بیش از نیم تن مخدر که در بیل مکانیکی جاساز شده بود

فارس نوشت: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: 544 کیلو و 580 گرم تریاک که در یک بیل مکانیکی جاساز شده بود و از شرق کشور به اصفهان انتقال داده شده بود، کشف شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدرضا میرحیدری، فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهارداشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان با انجام اقداماتی اطلاعاتی از جابجایی محموله‌ای سنگین افیونی از شرق کشور به مقصد اصفهان مطلع و وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی‌های تخصصی پلیس مبارزه با مواد مخدر مشخص شد این محموله در بدنه یک بیل مکانیکی جاساز شده و توسط یک کامیون کشنده به اصفهان انتقال داده شده است که گروهی از مأموران وارد عمل شدند.

میرحیدری با بیان اینکه در بازرسی تخصصی از این بیل مکانیکی ۵۴۴ کیلو و ۵۸۰ گرم تریاک کشف و ۲ نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند، گفت: یک سواری پژو نیز که راه پاک بوده، توقیف شد، در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و سوداگران مرگ به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان بیان کرد: کارکنان نیروی انتظامی در اقصی نقاط کشور با سوداگران مرگ مقابله می‌کنند و هرگز اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهند داد.

بیشتر بخوانید:

مامور کاشف مواد، چگونه به تبرئه متهم حملِ ۱۳۰۰ کیلو تریاک کمک کرد؟

خرده فروشان تریاک در دام پلیس

47231

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا