اخبار

گل محمدی تا این لحظه قصد بازگشت ندارد

گل محمدی تا این لحظه قصد بازگشت ندارد

خبرورزشی نوشت: با وجود رد استعفای سرمربی پرسپولیس توسط باشگاه اما پیگیری‌ها نشان از این دارد که وی قصدی برای بازگشت ندارد.

درحالی که رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تماس شبانه اش در شب گذشته با یحیی گل محمدی به وی اعلام کرده که به وی بابت عصبانیتش حق می‌دهد و بعد از چند روز استراحت باید به تمرینات بازگردد اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که یحیی گل محمدی به هیچ عنوان تمایلی برای بازگشت ندارد.

گویا وی به مدیرعامل باشگاه هم اعلام کرده که بهتر است به فکر مربی باشند. او در صحبت‌هایش تاکید کرده که این اتفاق برای پرسپولیس می‌تواند مفیدتر باشد چرا که گل محمدی به این باور است در فصل جاری اراده‌ای برای قهرمان شدن استقلال وجود دارد و از هر راهی استفاده می‌شود تا به پرسپولیس ضربه بزنند و به همین دلیل جدایی از جمع سرخپوشان را بهترین راحل می‌داند تا بلکه در بازی‌های آینده این تیم کمتر مورد قضاوت‌های اشتباه داوران و مسائل دیگر قرار گیرد.

سرمربی پرسپولیس معتقد است اتفاقات مدیریتی برای این باشگاه و نداشتن کارگزار مالی در ایامی که گذشته باعث تضعیف تیمش شده و او نتوانسته گزینه‌های مورد نیازش را در نقل و انتقالات جذب کند. از سویی بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی هم مزید بر علت شد تا شرایط اردوگاه سرخ راضی کننده نباشد.

یحیی گل محمدی تاکید دارد که توقعات از شرایط تیم روی او بالاست و وی باید به تنهایی به جنگ این مشکلات برود. با جمیع این شرایط به درویش اعلام کرده نمی‌تواند برگردد و با بازگشتش تیم اذیت می‌شود. او می‌خواهد چند وقتی دور از فوتبال باشد و استراحت کند.

بیشترین دلیل فشار عصبی به گل محمدی در دربی نحوه انتخاب سیدمهدی سیدعلی به عنوان داور بوده است. ظاهرا باشگاه پرسپولیس بارها در تماس با مسئولان فدراسیون اعلام کرده اند که سیدعلی به دلیل رابطه خوبی که پیش از این با مدیرعامل باشگاه استقلال در سازمان ورزش شهرداری داشته نباید به عنوان داور این مسابقه انتخاب می‌شده است اما مسئولان فدراسیون و البته کمیته داوران بدون در نظر گرفتن اعتراض سرخ‌ها سیدعلی را به عنوان داور دربی انتخاب می‌کنند. این ذهنیت از سیدعلی و البته شیوه قضاوتش در دربی ۹۸ باعث شد تا سرمربی پرسپولیس به یکباره به شکل عجیبی از کوره در برود و رفتارهایی از خود نشان دهد که تا کنون انجام نداده بود.

باید دید باشگاه پرسپولیس با توجه به تصمیمی که یحیی گل محمدی گرفته چطور می‌خواهد این موضوع را مدیریت کنند.

بیشتر بخوانید:

  • روزی که حجازی به نفع پروین کنار کشید!/ عکس

  • خیابانی : توپ بازی ایران و استرالیا در خانه من است!

  • استقلال روی دور است و تا به حال نباخته اما شاید قهرمان نشوند

    254 251

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا