اخبار

یک مرجع تقلید : در این ۴۰ سال، مردم خیلی نجابت به خرج داده‌اند

یک مرجع تقلید : در این ۴۰ سال، مردم خیلی نجابت به خرج داده‌اند

دیده بان ایران نوشت: آیت الله "جعفر سبحانی" در دیدار فرمانده کل انتظامی کشور گفت : در این ۴۰ سال که از انقلاب می‌گذرد مردم خیلی نجابت به خرج داده‌اند شهید داده‌اند و همواره نیز در صحنه بوده اند،

آیت الله جعفر سبحانی از مراجع معظم تقلید گفت: بایستی برنامه ریزی و فرهنگ سازی شود تا سفرها در طول سال انجام گرفته و تلفات جاده ای به حداقل ممکن برسد.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت الله "جعفر سبحانی" در دیدار فرمانده کل انتظامی کشور ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین آغاز سال جدید اظهار داشت: در این ۴۰ سال که از انقلاب می گذرد مردم خیلی نجابت به خرج داده‌اند شهید داده‌اند و همواره نیز در صحنه بوده اند، ان شاءالله خداوند توفیق تان دهد تا بهترین خدمت به مردم ارائه شود.

وی افزود :آنچه که مسلم است اغلب مردم می‌خواهند در ایام نوروز سفر کنند پس بایستی فرهنگ سازی شود که سفرها در طول سال انجام شده تا شاهد تصادفات و تلفات کمتری باشیم.

آیت الله سبحانی با بیان اینکه حفظ جان مردم بر دوش پلیس است، تصریح کرد: اقدامات انتظامی کشور بسیار مطلوب است، بایستی در راستای کاهش تصادفات و تلفات اتاق فکری تشکیل و با برنامه‌ریزی صورت گرفته و اطلاع رسانی دقیق از طریق رادیو و تلویزیون کاهش تصادفات صورت گیرد.

یک مرجع تقلید : در این ۴۰ سال، مردم خیلی نجابت به خرج داده‌اند

بیشتر بخوانید:

  • هشدار آیت الله سبحانی: عده ای از طلاب به دلیل تامین نشدن عائله شان در فکر انصراف از حوزه هستند

  • سخنان آیت‌الله سبحانی خطاب به رییس جمهور درباره «مونوریل»

سردار "حسین اشتری" فرمانده کل انتظامی کشور نیز در سخنانی اظهار داشت: همکارانم از ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا پایان پانزدهم فروردین ۱۴۰۱ در آماده باش نوروزی قرار دارند.

وی افزود: برای این ایام جلسه شورای عالی ترافیک با حضور ریاست محترم جمهور تشکیل و تصمیمات خوبی صورت گرفته است، همچنین هماهنگی‌های لازم با دستگاه‌های مربوطه برای ایام نوروز انجام شده است.

فرمانده‌کل انتظامی کشور با بیان اینکه در نوروز امسال حجم سفرها نسبت به ۲ سال گذشته بیشتر شده است تصریح کرد: گرچه ۵۰ درصد مسافرت‌ها در این ایام بیشتر شده اما خوشبختانه شاهد کاهش ۲۰ درصدی جانباختگان هستیم.

سردار اشتری افزود: با همکاری مردم تصادفات و تلفات کاهش محسوسی داشته اما حتی یک حادثه نیز زیاد است، پلیس تا پایان تعطیلات در آماده باش قرار داشته و توصیه ما به مردم این است که بازگشت سفر خود را به روزهای آخر موکول نکنند.

سردار اشتری با بیان اینکه در طول سال بیش از ۱۰۰ میلیون خدمت به مردم اعم از صدور گواهینامه، گذرنامه، کارت پایان خدمت و غیره ارائه می‌شود تصریح کرد: امسال موضوع هوشمند سازی پلیس و ارائه خدمت الکترونیکی را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادیم تا شاهد سرعت و دقت بیشتری در امر خدمت رسانی به مردم باشیم.

21219

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا