رپورتاژ

انواع تورهای استانبول

انواع تورهای استانبول

ابتدا انواع تور استانبول را بر اساس تعداد روزهای برگزاری‌شان برای شما شرح می‌دهیم. در حال حاضر، تورهای استانبول تعداد روزهای متنوعی برای اقامت دارند. در ادامه، ۴ نوع برگزاری که بسیار پرطرفدار هستند را معرفی می‌کنیم. ترتیب معرفی تورها از کمترین تعداد روز تا بیشترین است.

تور استانبول ۳ شب و ۴ روز

تور استانبول ۳ شب و ۴ روز مخصوص کسانی است که می‌خواهند با کمترین هزینه به استانبول سفر کنند و از طرفی فرصت کافی برای چند روز سفر ندارند. در این تورهای استانبول، شما سه شب اقامت در هتل دارید. مزیت تورهای ۳ شب و ۴ روز استانبول این است که به دلیل کم بودن مدت اقامت، شما کمترین مبلغ را می‌توانید برای تورتان پرداخت کنید. اما در مقابل بزرگترین عیب این تورها، عجله‌ای بودن آن است، چرا که شما فرصت کافی برای گشت‌وگذار ندارید و البته ممکن است طی چنین سفری به دلیل فشردگی برنامه، خسته شوید.

اگر در حال حاضر که اوقات کم طرفدار استانبول هم هست، بخواهید سفر کنید، برای یک تور ۳ شب با پرواز آتا در یک هتل ۳ ستاره، حدود ۷ میلیون تومان کافی است. هر چه هتل شما کیفیت و ستاره بیشتری داشته باشد بدون شک به مبلغ تور افزوده می‌شود.

تور استانبول ۴ شب و ۵ روز

اگر تصور می‌کنید یک روز بیشتر دلتان می‌خواهد در استانبول بمانید که آنقدرها سفرتان عجله‌ای نشود، تور استانبول ۴ شب و ۵ روز می‌تواند گزینه بعدی شما باشد. اگر هتلی که می‌خواهید انتخاب کنید چندان لوکس نباشد، قیمت تور ۴ شب استانبول با تور ۳ شب تفاوت چندانی پیدا نمی‌کند و شما همچنان می‌توانید با مبلغ ارزانی، تور استانبول بخرید.

تور استانبول ۴ شب چندان تفاوتی با تور قبلی که معرفی کردیم ندارد فقط از نظر هزینه کمی گرانتر می‌شود و به لحاظ فرصت سفر، اندکی دست شما باز می‌شود. اما اگر سوال کنید بین این دو پکیج کدام بهتر است قطعا پیشنهاد می‌کنیم تور استانبول ۴ شب را انتخاب کنید چون حداقل ۱ روز فرصت بیشتری دارید و هزینه‌اش هم تفاوت محسوسی ندارد.

تور استانبول ۵ شب و ۶ روز

تور استانبول ۵ شب و ۶ روز یکی دیگر از انواع تورهای استانبول است که طرفداران بسیاری دارد. علت اینکه بسیاری از افراد تور استانبول ۵ شب را انتخاب می‌کنند این است که در این تعداد روز هم فرصت گردش در شهر استانبول فراهم است و هم آنقدر زیاد نیست که حوصله‌شان سر برود.

اگر بخواهیم از معایب تور استانبول ۵ شب بگوییم، لازم است به این مورد اشاره کنیم که با توجه به اینکه تعداد روزهای اقامت در این تور بیشتر می‌شود، قیمت تور هم افزایش پیدا می‌کند؛ یعنی مثلا اگر بخواهید در دی‌ماه یک تور استانبول ۵ شب ارزان بخرید، حداقل ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باید برایش در نظر بگیرید. اگر هم بخواهید هتل به نسبت بهتر، یعنی در ردیف ۴ ستاره‌ها انتخاب کنید، حداقل ۸ میلیون و پانصد هزار تومان برای خرید یک تور استانبول لازم دارید.

تور استانبول ۷ شب و ۸ روز

آن‌هایی که واقعا دلشان می‌خواهد استانبول را درست و حسابی بگردند و بچشند، فقط به تور استانبول ۷ شب و ۸ روز فکر می‌کنند. خیلی اوقات ممکن است حتی از زبان این افراد بشنوید که ۷ روز هم برای استانبول کم است و جاهای تیک نخورده زیادی همچنان در لیستشان باقی مانده است. با توجه به اینکه برای سفر یک هفته‌ای به استانبول، نیاز به تعداد مرخصی‌های زیادی است، این تورها معمولا در روزهای تعطیل خیلی طرفدار پیدا می‌کنند.

منبع:تابناک

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا