آخرین خبرها از تصادف زنجیره ای محور قزوین کرج/ جاده مسدود شد

به گزارش خبرنگار مهر ، ساعتی پس از نیمه شب جمعه محور قزوین – کرج به دلیل برخورد زنجیره ای خود رو ها با یکدیگر مسدود شده است.


بنا بر این گزارش مه شدید همزمان با بارش برف و باران در این محور موجب شده است در محدوده ۶۰ کیلومتری کرج ده ها خودرو با یکدیگر برخورد کرده و مسیر مسدود شود.


اطلاعات تکمیلی درباره وضعیت محور و مصدومان احتمالی متعاقبا منتشر می شود.


به گزارش مهر، با توجه به طولانی تر بودن تعطیلات هفته جاری، ترافیک بازگشت به پایتخت در جاده های شمالی کشور که امشب جوی برفی و بارانی دارد ، سنگین است.


برخورد ۱۷ خودرو


مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: برخورد ۱۷ دستگاه خودرو در اتوبان قزوین به آبیک موجب مسدود شدن مسیر شده است.


ایرج زاهد پور  در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: در اثر بارش برف و لغزنده بودن جاده و مه شدید حدود ساعت ۱:۵ دقیقه بامداد جمعه،  قیچی کردن یک دستگاه تریلر در محور قزوین به تهران موجب برخورد ۱۶  دستگاه خودروی سواری با یکدیگر شده که بلافاصله ماموران امداد جمعیت هلال احمر و اورژانس به محل حادثه اعزام شده اند.


وی افزود: از سوی اوراژانس ۴ دستگاه آمبولانس و از سوی هلال احمر نیز چهاردستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است و امدادگران در حال کمک به مصدومان حادثه هستند.


زاهدپور بیان کرد: در حال حاضر از تعداد مجروحان و کشته های احتمالی خبری در دست نیست و دراولین فرصت اطلاعات لازم در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.


مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین محل این حادثه را در اتوبان قزوین به سمت آبیک در محدوده میرپنجی اعلام کرد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰