اجرای بیش از ۵۶۰ کیلومتر شبکه گاز در لرستان

استانها/ گازرسانی

مدیر عامل شرکت گاز لرستان گفت: تا پایان آذرماه امسال بیش از 560 کیلومتر شبکه گاز در استان اجرایی شده است.

به گزارش ایسنا، حشمت اله شمس خرم آبادی با بیان اینکه در 9 ماهه نخست امسال بیش از 560 کیلومتر شبکه گاز در استان اجرایی شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 140 کیلومتر بیشتر بوده است.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت ظرفیت پذیرش بیش از 22هزار مشترک ایجاد شده و 19200 مشترک نیز به جمع مشترکین گاز استان افزوده شده اند.

شمس خرم آبادی با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از 463 هزار مشترک گاز در استان از خدمات شرکت گاز استفاده می کنند، افزود: در 9 ماه امسال 11هزار  انشعاب نیز نصب شده و کل این انشعابات در استان به بیش از 227 هزار مورد افزایش یافته است.

وی گفت: در این مدت شرکت گاز استان توانسته 18500 خانوار جدید را تحت پوشش گاز قرار دهد و تعداد کل خانوار تحت پوشش به 458 هزار خانوار افزایش یابد.

مدیر عامل شرکت گاز لرستان بیان کرد: همه شهرهای بزرگ و پرجمعیت استان به طور کامل از نعمت گاز برخوردار شدند و گازرسانی به دو شهر درب گنبد و شول آباد  نیز در مرحله مطالعاتی بوده و در آینده کل جمعیت شهری استان از گاز طبیعی برخوردار می شوند.

وی درباره گازرسانی به روستاهای استان یادآور شد: هم اکنون بیشتر توان شرکت گاز لرستان صرف توسعه گازرسانی به روستاهای استان شده که امید می رود در آینده نزدیک جمعیت روستایی تحت پوشش گاز افزایش چشمگیری پیدا کند .

انتهای پیام

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ دي ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۱