احساس آرامش از جنس انتخاب، نه دستور!

رکنا: صحنه هایی از رویارویی احساسات یک زن و مرد که در قالب فیلمی کوتاه و 60 ثانیه ای به تصویر کشیده شده است.

احساس آرامش از جنس انتخاب، نه دستور!
حجم ویدیو: 7.03M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59

تقابل احساسات با اطرافیان، به خصوص هنگامی که مشکلی برای شما به وجود می آید یا دچار بحرانی در زندگیتان می شوید موضوعی است که شاید برای خیلی از ما حل نشده باشد. وقتی در ابراز احساسات خود نسبت به دیگران دچار مشکل می شویم یا حتی هنگامی که به فضا یا زمان بیشتری برای حل مشکلاتمان نیاز داریم. در این برهه های زمانی واکنش هایی که به رفتار  فرد مقابل نشان می دهیم نشان دهنده عواطف درونی ماست؛ به خصوص اگر این فرد نزدیک ترین شخص به ما در زندگی مان باشد.
در بسیاری از این موارد شاید رفتار فرد مقابل بسیار تاثیرگزار باشد. هنگامی که به ما اجازه بدهد تا احساس آرامش در لحظه را خودمان را انتخاب کنیم، نه با اصرار بقیه افراد برای ادامه ندادن به رفتارهایمان و یا کارهایی که در لحظه های بحرانی زندگی مان انجام می دهیم.
فیلم 60 ثانیه ای «ساده» آرش پور زارع صحنه ای از تقابل احساسات یک زن و مرد را هنگام مواجهه با یک بحران به تصویر کشیده است که می توانید در ادامه آن را مشاهده کنید.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید و یا بر روی دکمه‌ی "گزارش خطا" که در زیر همین متن قرار دارد کلیک کنید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: گوناگون
زمان انتشار: دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۵
خبرگزاری رکنا

در وبسایت رکنا، تازه‌ترین خبرها، گزارش‌ها، عکس‌ها و ویدئوها در پنج بخش پرونده، چهره‌ها، حوادث، پلیس و قضا، و رک مک تقدیم شما می‌شود. این پایگاه خبری در زمینه‌ی اجتماعی و فرهنگی به زبان فارسی به شماره‌ی ثبت 77046 در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

تایید نظر شما و یا پاسخ سایر کاربران به نظر شما، به ایمیلتان ارسال خواهد شد.