احساس آرامش از جنس انتخاب، نه دستور!

رکنا: صحنه هایی از رویارویی احساسات یک زن و مرد که در قالب فیلمی کوتاه و 60 ثانیه ای به تصویر کشیده شده است.

احساس آرامش از جنس انتخاب، نه دستور!
حجم ویدیو: 7.03M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59

تقابل احساسات با اطرافیان، به خصوص هنگامی که مشکلی برای شما به وجود می آید یا دچار بحرانی در زندگیتان می شوید موضوعی است که شاید برای خیلی از ما حل نشده باشد. وقتی در ابراز احساسات خود نسبت به دیگران دچار مشکل می شویم یا حتی هنگامی که به فضا یا زمان بیشتری برای حل مشکلاتمان نیاز داریم. در این برهه های زمانی واکنش هایی که به رفتار  فرد مقابل نشان می دهیم نشان دهنده عواطف درونی ماست؛ به خصوص اگر این فرد نزدیک ترین شخص به ما در زندگی مان باشد.
در بسیاری از این موارد شاید رفتار فرد مقابل بسیار تاثیرگزار باشد. هنگامی که به ما اجازه بدهد تا احساس آرامش در لحظه را خودمان را انتخاب کنیم، نه با اصرار بقیه افراد برای ادامه ندادن به رفتارهایمان و یا کارهایی که در لحظه های بحرانی زندگی مان انجام می دهیم.
فیلم 60 ثانیه ای «ساده» آرش پور زارع صحنه ای از تقابل احساسات یک زن و مرد را هنگام مواجهه با یک بحران به تصویر کشیده است که می توانید در ادامه آن را مشاهده کنید.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

 • گزارش خطا
 • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
 • ۰
 • ۰
دسته: گوناگون
زمان انتشار: دوشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۵
 1. روز بعد از همه‌پرسی اقلیم چگونه خواهد بود؟
 2. اولین موشک تک‌بخشی جهان آماده تست شد
 3. گردهمایی بزرگ صنعتگران جهان در تهران
 4. نخستین موضع‌گیری وزیر ارشاد درباره لغو کنسرت‌ها: مبنای ما قانون است/ لغو یک مجوز هم غلط است/ از انتقاد تند و گزنده ناراحت نمی‌شوم
 5. وزیر ارشاد در نخستین نشست رسانه‌ای خود بیان کرد⇐نه همه مدیران فعلی ارشاد، باقی می‌مانند و نه همه مدیران می‌روند/درباره فیلمهای توقیفی مطابق با گزارش کمیته بازبینی عمل خواهد شد/نباید فیلمی تولید شود که امکان اکران پیدا نکند/مسیری که شوراهای پروانه ساخت و نمایش طی می‌کنند باید درست شود تا دیگر گسلی در بین آنها نباشد/از ناحیه ارشاد هنرمند ممنوع‌الفعالیت نداریم!
 6. صدور دستور بازداشت موقت برای مدیرعامل «آذرآب»
 7. نخستین موضع‌گیری وزیر ارشاد درباره لغو کنسرت‌ها: مبنای ما قانون است/ لغو یک مجوز هم غلط است/ از انتقاد تند و گزنده ناراحت نمی‌شوم
 8. گفت‌وگو با فوتبالیستی که بازیگر شد
 9. «رستاخیز» در ایران نمایش ندارد/ رفع توقیف فیلم‌ها قانونی است
 10. پاسخ اصیل دادن به پرسش مهر امسال، دشوار است!