احمدی پور: مردم از فردا با همراهی و همدلی برای ساختن ایران در کنار هم تلاش می کنند

معاون رییس جمهوری حضور گسترده مردم در انتخابات 29 اردیبهشت 96 را نشان دهنده عزم جدی ملت ایران برای برگزاری هر چه باشکوه تر این دوره از انتخابات با مشارکت بالا عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری برنا، زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز جمعه 29 اردیبهشت 96، بعد از شرکت در انتخابات و انداختن رأی خود به صندوق 823 واقع در وزارت کشور، با بیان این مطلب افزود: «امروز مشارکت بسیار زیاد مردم در امر انتخابات این پیام را به دنیا مخابره می‌کند که این ملت همیشه با دولت، حاکمیت و نظام همراه بوده و این همراهی را حفظ کرده است.»

احمدی‌پور افزود: «فارغ از تمام مسائل مربوط به رقابت‌های انتخاباتی، از فردا این ملت با همراهی و همدلی برای ساخت ایران در کنار هم هستند و باید کمک کنند تا ایران، سربلندتر از همیشه در نظام جهانی، همچنان به‌عنوان نظامی با مشارکت بالای سیاسی و پشتوانه مردمی و سرمایه انسانیِ خوب در نقشه جغرافیایی دنیا حضور فعال داشته باشد.»

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید و یا بر روی دکمه‌ی "گزارش خطا" که در زیر همین متن قرار دارد کلیک کنید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

تایید نظر شما و یا پاسخ سایر کاربران به نظر شما، به ایمیلتان ارسال خواهد شد.