اختصاص ۱۹۲ ریال سود به ازای هر سهم « انرژی »

شرکت بورس انرژی ایران طی دوره 9 ماهه منتهی به 30 آذر ماه 95 مبلغ 115 میلیارد و 49 میلیون ریال سود خالص کسب کرد و 192 ریال سود به ازای هر سهم اختصاص داد.
به گزارش بازار سرمایه (سنا)،شرکت بورس انرژی ایران، صورت های مالی 9 ماهه منتهی به 30 آذر 95 را با سرمایه 600 میلیارد ریال به صورت حسابرسی نشده، منتشر کرد.
شرکت بورس انرژی در سه ماهه سوم سال مالی منتهی به 30 اسفند 95، مبلغ 29 میلیارد و 944 میلیون ریال درآمد عملیاتی کسب کرد.
بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی از درآمد این شرکت، کسر شد و سود ناخالص دوره به مبلغ 29 میلیارد و 944 میلیون ریال رسید. از سود ناخالص دوره نیز هزینه های فروش، اداری و عمومی کسر و سود عملیاتی، مبلغ چهار میلیارد و 922 میلیون ریال محاسبه شد.
درآمدهای غیرعملیاتی به سود عملیاتی دوره نیز افزوده شد و پس از کسر مالیات، از آن سود خالص دوره به مبلغ 115 میلیارد و 49 میلیون ریال رسید و 192 ریال سود به ازای هر سهم محقق شد.
سود انباشته به سود خالص دوره نیز ابتدای سال اضافه شد و در مجموع مبلغ 182 میلیارد و 627 میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای « انرژی » منظور شد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
دسته: اقتصادی
زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ دي ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۷