افتتاح اولین شهربازی سرپوشیده ائوچیک در گرمی +تصاویر

آزادلو : شهربازی ائوچیک با ۱۵ دستگاه بازی پیشرفته با اعتبار بالغ بر یک هزار پانصد میلیون ریال برای استفاده شهروندان در گرمی افتتاح شد.

در مراسم افتتاحیه اولین شهربازی سرپوشیده شهرستان گرمی فرماندار و جمعی از مسئولین اجرایی حضور داشتند.

امامی، فرماندار گرمی در این مراسم  بر ضرورت توسعه مراکز خدماتی، رفاهی و تفریحی درشهرستان گرمی تاکید کرد و افزود: امروزه گسترش مراکز تفریحی و گردشگری به عنوان بخشی از نیازهای جامعه مورد توجه شهرهای پیشرفته قرار دارد.

وی با بیان اینکه همگام با رشد جمعیت شهرها ضرورت دارد امکانات سرگرمی و تفریحی نیز در بخشهای مختلف ایجاد شود، اظهار کرد: ایجاد مراکز و شهربازیهای سرپوشیده از مهمترین نیازهای این شهرستان بوده و در این راستا باید از سرمایه گذاری بخش خصوصی حمایت شود.

اسبقی، رئیس صندوق کار آفرین امید گرمی هم از پرداخت ۵۰۰میلیون ریال تسهیلات با بازپرداخت ۶۰ماهه برای راه اندازی این مجموعه خبر داد و افزود: شهربازی "ائوچیک" در شهرستان گرمی در زمینی به متراژ ۲۰۰متر مربع و اعتبار بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است.

وی گفت: در این شهربازی با برخورداری از ۱۵ دستگاه بازی پیشرفته ار ماشین برقی، سرسره، بازیهای رایانه ای و… در مقاطع کودکان دو سال تا بزرگسالان مهیا می باشد. که به عنوان اولین شهربازی سرپوشیده گرمی برای استفاده شهروندان ایجاد شده است .

خانم جولانی بعنوان مدیر این مجموعه تفریحی اظهارکرد: این مجموعه روز جمعه بطور تمام وقت  و در طول هفته از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۲۴:۰۰ در خدمت شهروندان عزیز می باشد.

وی افزود: شهربازی ائوچیک در خیابان شهید امین نوری روبروی رستوران امام رضا (ع) از امروز(یکشنبه) در زمان های مشخص شده آماده ارائه خدمت می باشد.

منبع : سیفار

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
دسته: تصویری
زمان انتشار: يكشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ | ۲۰:۳۲