اقدام جدید تلگرام برای ماندن در ایران + عكس

نرم افزار تلگرام , طی سال های اخیر دولت تلاش های متعددی برای فعالیت شبکه های اجتماعی در ایران انجام داده و از اولین روزهای فعالیت خود تلاش کرده است فضایی مناسب جهت دسترسی مردم به این برنامه ها فراهم کند.
نرم افزار تلگرام
در این میان اگر چه مخالفت های متعددی صورت گرفته و از سوی مراجع  مختلف در این خصوص سخت گیری هایی شده، اما بعد از فیلتر شدن شبکه اجتماعی وی چت در دولت قبل، فعالیت اکثر شبکه های اجتماعی موبایلی در ایران ادامه پیدا کرد.
وزیر ارتباطات طی این سالها بارها تاکید کرده که دولت مخالف آن است که دسترسی مردم به این نوع نرم افزارها به دلیل موضوعات اقتصادی قطع شود. البته محمود واعظی بر این نکته نیز تاکید بسیار داشته که رعایت موضوعات اخلاقی و ارزش های اسلامی خط قرمز فعالیت این شبکه ها به شمار رفته و بر این اساس اگر شبکه ای بخواهد فعالیت های خود در ایران را دنبال کند لازم است دقت نظر و همکاری های لازم در این خصوص را داشته باشد.
نرم افزار تلگرام
بر همین اساس طی ماه های گذشته از سوی دولت و وزارت ارتباطات مذاکرات متعددی با مدیران تلگرام صورت گرفته و قرار بر همکاری این شرکت با دولت شد.

حال با توجه به اهمیت مسئله امنیت فضای مجازی مدتی است شبکه پیام رسان تلگرام اقدامی جدید صورت داده و پیام های امنیتی خود را علاوه بر متن انگلیسی با ترجمه فارسی برای کاربران ارسال می کند.

بدین ترتیب به عنوان مثال اگر شما قصد داشته باشید تلگرام خود را بر روی لپ تاب، تبلت، رایانه یا دستگاه دیگری نصب کنید در ابتدا برای شما یک کد امنیتی ارسال می شود که این کد در گذشته با توضیحاتی به زبان انگلیسی ارسال می شد، اما به تازگی ترجمه فارسی این پیام هم ارسال

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰