انتشار فراخوان پنجمين جشنواره تسنيم

انتشار فراخوان پنجمین جشنواره تسنیم

خبرگزاری آریا-مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از انتشار فراخوان پنجمین جشنواره تسنیم با تاکید بر ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و محرومیت زدایی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا،الهه عطایی با اشاره به پنجمین جشنواره تسنیم که در دو بخش خلاقیت های فرهنگی هنری و بخش ابتکارات جامعه محور برگزار خواهد شد، گفت: بخش خلاقیت های فرهنگی هنری این جشنواره، شامل دو بخش مد و پوشش اسلامی – ایرانی و نیز بهترین ها از دورریختنی ها خواهد بود.
وی با بیان اینکه بخش های رقابتی جشنواره مد و پوشش اسلامی ایرانی در پنج بخش شامل طراحی و دوخت چادر، طراحی و دوخت مانتو و شلوار، چاپ و رودوزی روی پارچه یا سرپوش، پارچه سازی و نیز تألیف مقاله علمی در حوزه ترویج پوشش اسلامی ایرانی برگزار خواهد شد، افزود: جشنواره بهترین ها از دورریختنی ها نیز با هدف ارتقاء روحیه قناعت و ساده زیستی و همچنین تقویت فرهنگ تفکیک پسماند خانگی از مبدأ شامل آماده سازی کلیه لوازم کاربردی در خانه، عروسک و چهل تکه با قابلیت عرضه و فروش خواهد بود.
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران در خصوص اینکه بخش ابتکارات جامعه محور جشنواره تسنیم نیز شامل تشکیل گروه های داوطلب زنان و تلاش در جهت پویایی و پایداری گروه های زنان است که در قالب طرح ارتقاء کیفیت زندگی است، خاطر نشان کرد: مهلت ارسال آثار به جشنواره تسنیم تا 30 آبان ماه سال جاری خواهد بود که نمایشگاهی از آثار راه یافته به این جشنواره در روزهای 22 تا 29 دی ماه امسال در بوستان گفت وگو برگزار خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه جشنواره تسنیم قصد دارد تا در بستر توسعه اجتماعی زمینه همیاری های اجتماعی محلی و توسعه فعالیت های داوطلبانه بانوان در سطح محلات را افزایش دهد، خاطر نشان کرد: با اجرای برنامه های فردی و گروهی در قالب های جشنواره ای، نشست ها، کارگاه ها، نمایشگاه ها، اجرای ایده های جمعی بانوان محلات، مشارکت بانوان و گروه های همیاری اجتماعی و همچنین مشارکت فعالانه بانوان را به عرصه بیاورد.
عطایی در پایان خاطرنشان ساخت: علاقه مندان به شرکت در جشنواره مد و پوشش اسلامی – ایرانی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 88346628 و 96021563 تماس حاصل کنند یا به وب سایت www.banovan.tehran.ir  مراجعه کنند.خبرگزاری آریا-

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: اجتماعی
زمان انتشار: شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۹