انتقاد «۲۰:۳۰» از حضور بازیگر زن در یک تیزر تبلیغاتی

نیکی کریمی با حضور در تبلیغ یک اپراتور تلفن در روزها اخیر توجه ها را به خود جلب کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پخش تیزری تبلیغاتی با حضور نیکی کریمی در فضای مجازی واکنش های مختلفی را به همراه داشته است و ماجرا به تلویزیون هم رسیده و بخش خبری «بیست و سی» در بخشی از اخبار خود به این حضور واکنش نشان داده است.

نیکی کریمی با حضور در تبلیغ یک اپراتور تلفن در روزها اخیر توجه ها را به خود جلب کرده است. این توجه ها که گاه با نگاه های انتقادی همراه است به غیر از فضای مجازی به تلویزیون هم راه یافته است. در بخش خبری «بیست و سی» این تبلیغ و حضور بازیگر سرشناس سینمای ایران در آن با نقدی جدی روبه رو شده است.

در این بخش خبری در مورد حضور کریمی در این تبلیغ گفته شد: «انتشار یک تیزر تبلیغاتی در این روزها خبرساز شده است. خیلی ها انتقاد می کنند٬ ما که منتقد غربی ها در استفاده ابزاری از زن در فیلم های تبلیغاتی هستیم حالا چه شده است که یک هنرپیشه زن شناخته شده ایرانی با خودنمایی و جلب توجه در این تیزر تبلیغاتی حاضر شده است؟»

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰