انفجار شدید اسپری خوشبو کننده تخریب خانه روستایی را و مرگ یک نفر در پی داشت

احمد قاسمی معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت : حوالی ساعت ۲۱: ۲۰ سی و یک فروردین ۱۳۹۶ ماموریتی مبنی بر انفجار اسپری های خوشبو کننده در یک منزل مسکونی در روستای رادکان از توابع تاکستان (استان قزوین) به واحد ارتباطات مرکز فوریت های پزشکی تاکستان اعلام گردید.

قاسمی بیان کرد؛ به سرعت چندین آمبولانس از پایگاه های ضیاء آباد ، تاکستان ، اسفرورین به محل اعلام شده اعزام شدند و پس از گذشت هشت دقیقه به نوبت در محل حاضر گردیدند.

قاسمی ادامه داد؛ پس از بررسی تکنسین ها متاسفانه آقای ۳۵ ساله قبل از رسیدن اورژانس به دلیل سوختگی بالا جان باخته بود و حادثه دو مصدوم دیگر داشت که آقای ۲۵ ساله و خانم ۶۵ ساله بودند که پس از انجام اقدامات درمانی اولیه توسط دو آمبولانس اورژانس به بیمارستان تامین اجتماعی تاکستان منتقل شدند.

قاسمی اعلام داشت؛ حال یک تن از مصدومان وخیم اعلام گردیده و در بیمارستان مذکور در حال بررسی می باشد. علت اصلی حادثه همچنان توسط کارشناسان مربوطه در حال بررسی می باشد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
خبرگزاری ایران حادثه

ایران حادثه با هدف آموزش ایمنی ها و بالا بردن جایگاه اجتماعی ناجیان سازمان های امدادی به انتشار اخبار حوادث سراسر کشور مبادرت می ورزد.