اولیایی: پرسپولیسی ها معرفت را معنی کردند

مدیرعامل اسبق استقلال گفت: از وزیر ورزش و استاندار تهران تشکر می کنم که به این خواسته توجه کرده و مراسم را در ورزشگاه شیرودی برگزار کردند.
کاپ: کاظم اولیایی در رابطه با برگزاری مراسم تشییع زنده یاد منصور پورحیدری اظهار داشت: با برنامه ریزی که انجام دادیم، این مراسم در امجدیه برگزار شد و حضور مسئولان و مردم نیز خوب بود. به هر حال مشخص شد که مردم قدرشناس قهرمان ملی خودشان هستند و با حضورشان در این مراسم این موضوع را نشان دادند. جا دارد که از پرسنل ورزشگاه شهید شیرودی و پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال هم تشکر کنم چون باعث شدند با اسطوره استقلال خیلی خوب وداع کنیم.

وی با اشاره به حضور پرسپولیسی ها در مراسم عنوان کرد: سعی کردم در مراسم دیروز تمامی دوستان پرسپولیسی را از نزدیک ببینم و بیشترین وقتم را برای این موضوع گذاشتم. از افرادی همچون پروین، طاهری، برانکو، استیلی، عابدزاده و... باید تشکر کرد که معرفت را به معنای واقعی نشان دادند. بیشتر حواس من هم به دوستان تیم رقیب بود که نشان دادند همانطور که رقابت داخل زمین را بلدند، رفاقت خارج زمین را هم خوب بلدند.

مدیرعامل اسبق استقلال درباره اختلافاتی که میان باشگاه استقلال و پیشکسوتان و خانواده پورحیدری به وجود آمده بود، گفت: مشکل خاصی نبود. باشگاه هم می خواست این مراسم را برگزار کند اما خواست خانواده پورحیدری این بود که مراسم در امجدیه برگزار شود. از وزیر ورزش و استاندار تهران تشکر می کنم که به این خواسته توجه کردند و مراسم را در این ورزشگاه برگزار کردند.

اولیایی در پایان گفت: کسی حق ندارد با من بد صحبت کند و این جرات را نمی کند. با این حال ما با تعامل کار را پیش بردیم و خدا را شکر مراسم خوبی هم برگزار شد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: ورزشی
زمان انتشار: دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ | ۱۱:۵۰