ایتالیا ۴۵۸ پر سر و صداترین فراری در میان خودروهای اسپرت!

پسندیدم
پسندیدم عاشقش شدم باحال بود واقعا! خوب نبود عصبانی شدم

همیشه جای تامل دارد چطور کارخانه فراری می تواند از آزمایشات مدرن صدای خروجی از موتور جان سالم بدر ببرد با وجود اینکه موتورهای ۸ یا ۱۲ سیلندر این کارخانه ایتالیایی داد و هوار راه می اندازند. با این وجود بسیاری از مشتریان فراری می خواهند خودرویی داشته باشند که صدای بلندتری تولید می کند! برای مثال هفته گذشته ویدیویی از فراری ایتالیا ۴۵۸ منتشر شد که با این خودرو در مرکز موناکو رانندگی می کرد و با صدای اگزوز فراری اش توجه همه را به خود جلب کرد.

ferrari-458-italia-11

فراری ایتالیا ۴۵۸ با ابعادی به طول ۴۵۲۷ میلی متر، عرض ۱۹۳۷ میلی متر و ارتفاع ۱۲۱۳ میلی متر مجهز به موتور ۸ سیلندر ۴.۵ لیتری با قدرت ۵۷۰ اسب بخار در ۹۰۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۵۴۰ نیوتن متر در ۶۰۰۰ دور در دقیقه است که تنها در ۳.۴ ثانیه سرعت خود را از ۰ به ۱۰۰ می رساند؛ ایتالیا ۴۵۸ با گیربکس دو کلاجه ۷ دنده می تواند حداکثر سرعتی برابر با ۲۳۵ کیلومتر بر ساعت داشته باشد. جنس شاسی این خودروی اسپرت از آلومینیوم جدید باعث شده که وزنی برابر ۱۳۸۰ کیلوگرم داشته باشد؛ توزیع وزن محور جلو به عقب ۴۲ به ۵۸ درصد است، هم چنین فراری اعلام کرده ۴۵۸ ایتالیا در هر ۱۰۰ کیلومتر ۱۳.۷ لیتر می سوزاند و خروجی دی اکسید کربن آن ۳۲۰ گرم در هر کیلومتر است.

ferrari-458-italia-21

پسندیدم
پسندیدم عاشقش شدم باحال بود واقعا! خوب نبود عصبانی شدم
باید بخوانید:  این هیولای 1.7 میلیون دلاری قاتل سری ماشین های فراری است

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: اقتصادی
زمان انتشار: سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ | ۱۱:۲۵