با این عینک ها ویدئو ضبط کنید + تصویر

شرکت اسنپ چت دستگاه های فروش خودکاری عرضه کرده است که از طریق آنها می توان عینک هایی خریداری کرد که قابلیت ضبط ویدئو دارند.
عینک

به گزارش مهر، بر روی این دستگاه‌های فروش زردرنگ که اسنپ بات نام دارند تصویری کارتونی از چهره یک فرد چاپ شده که دور و بر وی پر از بالن است. عینک‌های مذکور که Spectacles نام دارند از این دستگاه قابل خریداری هستند و قابلیت ضبط ویدئوهای 10 ثانیه ای را دارند.

ویدئوهای یاد شده را می‌توان با استفاده از برنامه موبایلی اسنپ‌چت روی همین سایت آپلود کرد. افراد قبل از خرید عینک‌های یاد شده می‌توانند به طور مجازی آنها را مشاهده کنند و عینکی را با رنگ دلخواه پسندیده و سپس آن را خریداری کنند.

اسنپ‌چت می‌گوید این دستگاه‌های فروش هر روز در یک نقطه نصب می‌شوند و سپس به محل دیگری منتقل خواهند شد. در این زمینه ۲۴ ساعت قبل از نصب هر دستگاه به مشتریان اطلاع رسانی می‌شود.

اسنپ‌چت که شبکه اجتماعی به همین نام را اداره می‌کند، امیدوار است از طریق این ابتکار عمل به جمع کاربران خود بیفزاید و آنها را به ارسال ویدئوهای بیشتر تشویق کند

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
زمان انتشار: يكشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۴