برملا شدن راز نابینایی دختر ایرلندی پس از ۱۷ سال +تصاویر

کارولینا کِیزی ایرلندی، هنگام اقدام به دریافت گواهینامه رانندگی، متوجه مشکل بینایی اش شد و در پی آن پس از 17 سال ماجرای نابینای اش را فهمید.
کارولینا کِیزی، دختر ایرلندی تبار، پس از 17 سال به ماجرای نابینایی خود پی برد.
به گزارش نامه نیوز، کارولینا دختر ایرلندی تبار پس از 17 سال از ماجرای نابینایی خود باخبر شد. ماجرا از این قرار است؛ زمانیکه کارولینا برای اخذ گواهینامه رانندگی اقدام می کند، سلامت چشمش تایید نمی شود. این مساله باعث تعجب کارولینا شده و سواات زیادی را برای او ایجاد کرد.
کارولینا پس از پرس و جوهای فراوان بالاخره حقیقت را از زبان پدر و مادرش شنید. زمانیکه او 6 ماهه بود والدینش به عارضه نابینایی اش پی می برند اما سالها این موضوع را به عنوان راز حفظ می کنند، بینایی کارولینا به مرور بهتر شده و از آن حالت نابینایی مطلق خارج می شود. او مشکلاتی که در پی این عارضه برایش پیش می آمد را حمل بر دست و پا چلفتی بودن خود می کرد اما پس از این ماجرا، کارولینا متوجه شد که این اشتباهاتش مربوط به مشکل بینایی اش بوده است.
 

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
برچسب ها:
دسته: گوناگون
زمان انتشار: پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | ۰۵:۲۲