برگزاری مسابقات قهرمانی موتورکراس ایران در بافق

رئیس هئیت موتورسواری و اتومبیلرانی شهرستان بافق از برگزاری مسابقات موتورکراس قهرمانی ایران با حضور بیش از 200 ورزشکار از سراسرکشور در این شهر خبر داد.

به گزارش تابناک یزدسیدعلی نوروز زاده  اظهار داشت: این مسابقات همزمان با افتتاح بزرگترین پیست موتورسواری، جمعه هفته جاری با شرکت 200 ورزشکار کشوری در مجموعه تفرجگاهی آبشار این شهر برگزار می شود.

رئیس هئیت موتورسواری و اتومبیلرانی بافق با بیان اینکه مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور در پنج کلاس برگزار می شود، یادآور شد: در این مسابقات تمام رده های سنی از کودکان تا میانسالان و پیشکسوتان شرکت دارند.

وی افزود: این مسابقات در هر رده سنی سه برنده دارد و نفرات اول تا سوم هر گروه علاوه بر دریافت جوایز به تیم ملی موتورسواری نیز راه پیدا خواهند کرد.

شهردار بافق ادامه داد: پیست موتورسواری و اتومبیلرانی بافق در جوار مجموعه تفرجگاهی آبشار این شهر با بیش از 80 هکتار یکی از بزرگترین پیست های کشور است که ظرفیت و قابلیت برگزاری مسابقات ملی و بین المللی را دارد.

نوروز زاده با بیان اینکه در تلاشیم تا این مسابقات از یک شبکه سراسری سیما پخش شود، بیان کرد: برگزاری مسابقات موتورکراس قهرمانی دربافق نقش مهمی در برندسازی این شهر و معرفی جاذبه های توریستی شهرستان و جذب بیشتر گردشگران دارد.

وی همچنین به برگزاری جشنواره نوروزی و تابستانی و سمپوزیوم ساخت مجسمه های شنی در بافق اشاره کرد و افزود: بیش از 100 هزار نفر از سراسر کشور از این جشنواره ها و سمپوزیوم ملی دیدن کردند.

رئیس هئیت موتورسواری و اتومبیلرانی بافق ادامه داد: بازدیدکنندگان جشنواره هر یک معرف پتانسیل های گردشگری این شهرستان بودند و امروز نام بافق به خاطر داشتن تیم های ورزشی در لیگ برتر، آثار بکر تاریخی و طبیعی، میزبانی مسابقات فرهنگی و ورزشی و برگزاری جشنواره های مختلف و نخستین سمپوزیوم ملی ساخت مجسمه های شنی استان یزد، در کشور پرآوازه شده است.شهرستان بافق دارای 36 هئیت ورزشی است که 18 هیئت فعال و بقیه نیمه فعال هستند.

شهربافق با 40 هزار نفر جمعیت در فاصله 110 کیلومتری جنوب شرقی مرکز استان یزد قرار دارد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
زمان انتشار: پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۵