بهترین عکس های زیرآبی سال ۲۰۱۶

بهترین عکس های زیرآبی سال ۲۰۱۶  به گزارش «تابناک باتو»؛ ما که در روی خاک، در سال میلادی پیش، شرایط سختی را تجربه کردیم: جنگ ها و آوارگی ها، نابخردی ها و تخریب گسترده میحط زیست، سال پیش با شدت هر چه تمام تر ادامه داشت.

اما در دریاها و اقیانوس ها شرایط چطور بوده است؟! آن زمان که روی سطح آب ها، توفان های شدید درمی گیرد، چند متر پایین تر از سطح ما دنیایی داریم که در سکوت و آرامش، مسیر خود را طی می کند. حس و حال غواص هایی که بخت دیدن این دنیا را داشته اند و سکوت و دنیا متفاوت آن پایین را تجربه کرده اند، وصف ناشدنی است.

هرچند تخریب محیط زیست، شرایط زیست در زیر سطح دریاها و اقیانوس ها را دگرگون کرده است، این دنیای برای خودش زیبایی های بکری دارد که سوژه عکاسان زیادی قرار گرفته است.

شش سال است، مسابقه عکسبرداری از اقیانوس های یا Ocean Art Photography competition برگزار می شود.
در سال ۲۰۱۶، جوایز نهایی به ۹۵ عکاس از ۶۰ کشور دنیا هدیه شد. آنها با فناوری های و دوربین هایی با لنز های مجهز، سال پیش عکس های بسیاری زیبایی ثبت کرده بودند.

با هم تعدادی از این عکس ها را مرور می کنیم؛
پیش از هر چیز عکس برنده جایزه اصلی که توسط متی اسمیت با نیکون D810 در سواحل استرالیا گرفته شده بود؛
برترین ها

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
دسته: تصویری
زمان انتشار: پنجشنبه ۲۳ دي ۱۳۹۵ | ۰۹:۲۲