تجاوز مرد خیاط به ۵۰۰ دختربچه

مرد خیاط 38 ساله ای در شهر دهلی نو در مدت 12 سال بیش از 500 دختربچه را مورد تجاوز قرار داد.
 مرد خیاط 38 ساله ای در شهر دهلی نو در مدت 12 سال بیش از 500 دختربچه را مورد تجاوز قرار داد.

به گزارش آی بی تایمز نیوز، به گفته پلیس هند، این مرد که 5 فرزند دارد و خود پدر 3 دختر است، در پی شکایت 2 دختربچه دستگیر شد.

«سانیل راستوگی» طی سال ها با فریب دادن و وعده دادن لباس به دختربچه ها، آنها را به مکان های خلوت و خالی از سکنه می کشاند و نیت شیطانی خودش را اجرا می کرد.

«امویر سینگ» یکی از مقامات ارشد پلیس گفت که متهم اعتراف کرده است که بیشتر دختران بین 7 الی 10 ساله ای را در راه بازگشت از مدرسه به منزل انتخاب می کرده و آنها را به این بهانه که پدرشان توسط وی لباس یا اقلامی دیگر را برایشان فرستاده است، فریب می داده و به نقاط خلوت می کشانده است.

بر طبق ادعای پلیس، متهم در داخل شهر و حومه دهلی نو دستکم 500 دختربچه را مورد آزار اذیت قرار داده است. مقامات قضایی از روی محل های وقوع جرایم این مرد نقشه ای را طرح و فیلم دوربین های مدار بسته این مناطق را جمع آوری کرده اند.

پس از این که 2 دختر 9 و 10 ساله از متهم به خاطر آدم ربایی و تجاوز علیه راستوگی به پلیس شکایت کردند، متهم دستگیر شد.

به گزارش جام جم، به جهت این که بسیاری از قربانیان متهم شکایتی را علیه وی طرح نکرده اند، پلیس یک تیم ویژه از کارآگاهان را مامور تحقیقات در مورد یافتن قربانیان جرایم غیر انسانی راستوگی کرده است.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید و یا بر روی دکمه‌ی "گزارش خطا" که در زیر همین متن قرار دارد کلیک کنید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
زمان انتشار: جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۰

در صورت تمایل، نظر خود را ثبت کنید:

تایید نظر شما و یا پاسخ سایر کاربران به نظر شما، به ایمیلتان ارسال خواهد شد.