تدوام حضور تیم هندبال هپکو اراک در لیگ برتر در هاله ای از ابهام است

 ایرج رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با اشاره به وضعیت بحرانی شرکت هپکو اظهار کرد: ناتوانی شرکت هپکو در پرداخت حقوق کارگران، مسائل اخیر پیش آمده برای شرکت و عدم برخورداری تیم هندبال هپکو از حمایت مسئولان تدوام حضور این تیم در لیگ برتر هندبال را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

وی ادامه داد: چنانچه مسئولان استان دست هندبال را نگرفته و حمایتی از این تیم کاملاً بومی نداشته باشند، تیم دیگر نخواهد توانست در بازی‌های لیگ برتر حضور پیدا کند.

سرمربی تیم هپکوی هندبال اراک اظهار کرد: بازیکنان تیم انگیزه‌ای برای بازی‌ها نداشته و از مسئولان و دلسوزان ورزش استان انتظار دارند این تیم را مورد حمایت قرار دهند و اسپانسری تیم را بر عهده بگیرند.

رضایی همچنین تصریح کرد: دیدار دو تیم هندبال هپکوی اراک و نفت و گاز گچساران که قرار بود روز سه شنبه در اراک برگزار شود، به دلیل ارتحال جانسوز حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری لغو شد، که این مسابقه عصر امروز برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم هپکوی هندبال اراک بیان کرد: بر اساس اعلام فدراسیون هفته نهم لیگ برتر هندبال امروز با برگزاری دیدار تیم هپکوی اراک با تیم نفت و گاز گچساران پیگیری خواهد شد.

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰