تصادف در محور سقز – بوکان یک کشته و یک زخمی برجای گذاشت

رئیس مرکز فوریت های پزشکی سقز گفت: بر اثر تصادف یک دستگاه سواری آردی و کامیونت ایسوزو در محور سقز – بوکان یک نفر کشته و یک نفر زخمی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بوکان پرس، سیروان فتاحی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه رانندگی شب چهارشنبه در نزدیکی روستای کوچک سفلی در ۲۰ کیلومتری سقز به وقوع پیوست که بر اثر آن، راننده ۳۰ ساله سواری آردی در محل حادثه فوت کرد که با حضور عوامل آتش نشانی سقز، جسد رهاسازی و تحویل فوریت های پزشکی و سپس به سردخانه بیمارستان تامین اجتماعی سقز، منتقل شد.
وی اضافه کرد: راننده ایسوزو نیز در این سانحه زخمی شد و توسط فوریت های پزشکی بوکان به بیمارستان شهید قلی پور این شهرستان، انتقال داده شد.
او ادامه داد: در این حادثه، آتش نشانی بوکان و راهداری سقز نیز برای کمک رسانی در محل تصادف حضور یافتند.
جاده ۳۰ کیلومتری سقز – بوکان از مسیرهای پرترافیک و پرتردد استان کردستان است. این مسیر در کریدور شمال جنوب کشور قرار دارد و عملیات احداث بزرگراه میاندواب کرمانشاه که بخشی از آن در این مسیر قرار دارد به کُندی در حال انجام است.
سقز در ۱۹۰ کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

پایگاه خبری تحلیلی

بوکان پرس

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰