تصویری از دختران بازیگر سیلوستر استالونه

تصویری از دختران بازیگر سیلوستر استالونه

تصویری از دختران بازیگر سیلوستر استالونه بازیگر فیلم راکی

سیلوستر استالونه به خاطر بازی در فیلم راکی مشهوریت خاصی پیدا کرد که برای این فیلم دو بار نامزد دریافت جایزهٔ اسکار، یکی برای بهترین بازیگر و دیگری برای بهترین نمایشنامه شد.

 

در مراسم گلدن گلوپ 2017 دختران سیلوستر استالونه بازیگر فیلم راکی هم بودند که سه دختر سیلوستر استالونه هر 3 به عنوان میس گلوب برگزیده شدند دختران زیبای سیلوستر استالونه بازیگر و کارگردان معروف آمریکا هستند که همه با سیلوستر استالونه و فیلم هایش آشنا می باشید

 

سیلوستر استالونه در فیلم های اکشن بسیار نقش آفرینی کرده است و بسیار بازیگر و کارگردان سر شناسی در آمریکا می باشد در ادامه عکس دختران سیلوستر استالونه در مراسم گلدن گلوب2017 در سایت تکناز خواهید دید.

تصویری از دختران بازیگر سیلوستر استالونه

تصویری از دختران بازیگرسیلوستر استالونه

 

به گزاشر تکناز:سه دختر سیلوستر استالونه بعنوان میس گلدن گلوب ۲۰۱۷ در مراسم شب گذشته حاضر شدند. به گزارش سماتک هرساله در مراسم گلدن گلوب فرزند یک بازیگر سرشناس به عنوان میس گلدن گلوب انتخاب می شود. به این ترتیب از خانواده آن بازیگر قدردانی می شود.

 

امسال سه دختر سیلوستر استالونه بعنوان میس گلدن گلوب انتخاب شدند. به گزارش تکناز اسکارلت ۱۴ ساله، سیستین ۱۸ ساله و سوفیا ۲۰ ساله دختران این بازیگر سرشناس هستند که شب گذشته در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۷ بعنوان میس گلدن گلوب حضور داشتند.

 

تصویری از دختران بازیگر سیلوستر استالونه

تصویری از دختران بازیگرسیلوستر استالونه

 

مهم: فرآیند جمع‌آوری اخبار به صورت خودکار انجام می‌گیرد. مسئولیت صحت محتوای این خبر بر عهده‌ی وبسایت منبع و منتشر کننده‌ی آن است. با این وجود در صورتی که به محتوای این خبر اعتراض دارید با ما تماس بگیرید.

  • گزارش خطا
  • پیشنهاد به دیگر مخاطبان
  • ۰
  • ۰
زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ دي ۱۳۹۵ | ۰۰:۱۶